1421
1389
عنوان

بچه نیمه اول خوبه یا دوم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 80 پست
من ۲۹ شهریور تولدمه 😂

پیشاپیش تولدت مبارک😍😃🎂

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

حالا مثلا بچه 29 شهریور به دنیا بیاد زبونم لال سالم و کامل نیست، دو مهر به دنیا بیاد خوبه؟😒  ب ...

چیزی نمیشه یه سال زودتر مدرسه رفتن فقط بدرد اون بچه ای میخوره که براش خیلی مهمه زودتر درسش تموم کنه و استاد دانشگاهی دکتری چیزی بشه

1401
مدرسه چی خیر میکنن؟؟؟ بچم ی سال بیشتر بچگی میکنه. من که نیمه دوم بودم هیچوقت از هیچکس عقب نبودم

دخترا حساسترن ولی پسرا حتی 29اسفندم تاریخ تولدشون باشه واسشون مهم نیست 😃😃😃من که متنفرم ک متولد دیماهم 😐چرا واسه دوماه یسال سنم بیشتر باشه تو شناسنامه

ریـشـہ دار بـاش !! ریـشـہ ے تـو " ادبِ تـوسـت ؛شـعـورِ تـوسـت ؛ فـهـمِ تـوسـت !!
دخترا حساسترن ولی پسرا حتی 29اسفندم تاریخ تولدشون باشه واسشون مهم نیست 😃😃😃من که متنفرم ک متولد دی ...

من ۲۹ آذرم. خواهرم ۸ اسفند . شوهرم ۲۱ اسفند کلا هیچکدوم مشکلی نداریم 😁😁😁 دخترم که ۲۱ مهر

به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد...  

دوستان عزیز به خدا این چیزا مهم نیست مهم سلامتی بچس از الان فکر مدرسه را نکنید دنیا هزاران بازی داره و چرخ روزگار هم گاهی عجیب میچرخه از هر لحظه لذت ببرید بگذارید بچه تو زمان خودش به دنیا بیاد نگران عقب افتادن مدرسه یا چیزای اینجوری نباشید ♥️🌹

ما با هيچكس اتفاقى آشنا نميشيم.آدمها به يك دليلى هست كه سر راه ما قرار ميگيرند.
1376
من ۲۹ آذرم. خواهرم ۸ اسفند . شوهرم ۲۱ اسفند کلا هیچکدوم مشکلی نداریم 😁😁😁 دخترم که ۲۱ مهر

وایی خواهرت  😃چقدر خوبه من اگه بودم از غصه دق میکردم 

ریـشـہ دار بـاش !! ریـشـہ ے تـو " ادبِ تـوسـت ؛شـعـورِ تـوسـت ؛ فـهـمِ تـوسـت !!

من خودم مربی مهدبودم و دیدم که بچه های نیمه دوم بخاطر بزرگ تر بودن باهوشتر بودن و قدرت بدنی بهتری داشتن موقع بازی کردن،خودمم نیمه دومی بودم و از همه باهوش تر😊😊

خدایا دستمو بگیر حالم جهنمه
خداوکیلی نیمه اولی و دومی به سن دیگه ربطی نداره😅😅😅😅

میدونم 😃بحث واسه مدرسه است ولی دردلم بود که گفتم😃

1427
وایی خواهرت  😃چقدر خوبه من اگه بودم از غصه دق میکردم

شاید چون همگی خیلی ریلکسیم😂😂😂 و درگیر سن و اینا اصلا نیستیم. 

به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد...  

نیمه اول خوبه 

خواهر شوهرم ۲۷ اسفنده بخاطر چند روز یهو سنش دوسال میره بالا تازه شده ۳۰ ساله عید وسال جدید میاد حساب کنی میشه ۳۱ ساله دیگه کسی نمیپرسه که متولد چی ماهی هستی 

آری من لهجه دارم چون من تورک هستم.                       آری من لهجه دارم چون زبان ملی وزبان مادری من تورکی است.                                                             آری من لهجه دارم چون یک زبان بیشتر از تو میدانم.   آری من لهجه دارم چون فارسی دومین زبانی است که میدانم.                ‌                                                    آری من لهجه دارم وافتخار میکنم که فارسی را بالهجه  حرف میزنم چون من تورکم

ببینید من خودم بچم شهریوری شد البته در کل شهریوری میشد  ولی خب بازی روزگار بود و اختلال اوتیسم داره الانم مدرسه مخصوص خودشون میره در کل میدونید میخوام چی بگم خیلی اینده نگری و نگرانی اینگونه نداشته باشید فقط فوکوس کنید رو لحظه ای که خدا تععین کرده نیمه اول و دوم واقعا مهم نیست ♥️🌹

ما با هيچكس اتفاقى آشنا نميشيم.آدمها به يك دليلى هست كه سر راه ما قرار ميگيرند.
1391