1421
1411
عنوان

بچه نیمه اول خوبه یا دوم؟

692 بازدید | 80 پست

دوستان من الان هفته سی و هشت بارداریم رو دارم پشت سر میذارم و زمان سزارین رو تا دوازده روز دیگه زده یعنی پوم مهر، میخواستم ببینم اگر بچه آخر شهریور به دنیا بیاد خوبه یا اول مهر؟ من زمان زایمانم رو جلوتر بندازم یا نه؟

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1432
1394

بچه سالم باشه نیمه اول و دوم نداره 

👈از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اوتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اوتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیا اوتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اوتیسم بزنم 😊
1427
بچه سالم 

👌👌👌👌

👈از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اوتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اوتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیا اوتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اوتیسم بزنم 😊

من همیشه دلم میخواست بچم نیمه اولی باشه و بهاری.شکر خدا همینجورم شد

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 تیر :یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه گل پسر بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄
من دوم دوست داشتم چون ی سال دیرتر میره مدرسه ‌ و بنظرم بهتره

اره بهتر از پس خودش بر میاد عاقل تره

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین 🌸یه صلوات برا گشایش کارم بفرست ممنون 🌸💐🌸💐
نیمه اول و دوم نداره بزار بچه سر وقت به دنیا بیاد نه زودتر گناه داره بزار تا جای ممکن رشد کنه

🌹🌹👌👌

1364