1428
1411
عنوان

بچه نیمه اول خوبه یا دوم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 80 پست
اخه دکتر به من نوبت داده واسه ۳۸ هفته و ۳ روز. پس فکر نمیکنم خیلی فرقی داشته باشه

به سلامتی ان شاء الله فارغ بشین

من امروز ۳۷ هفته رو پر کردم و رفتم توی ۳۸ هفته، برای ۱۲ روز دیگه وقت داد

به سلامتی ان شاء الله فارغ بشین من امروز ۳۷ هفته رو پر کردم و رفتم توی ۳۸ هفته، برای ۱۲ روز دیگه وق ...

طبق حرف دکتر من انگار شما میتونید ۱۰ روز دیگه زایمان کنید که میشه ۳۱ مهر 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

خدا براتون نگهش داره عزیزم، بهترین هارو نصیبتون کنه

ممنونم عزیزم در کل گلم بذار تا اخر رشدش بکنه هفته های اخر خیلی مهمه برای رشد جنین 😊

👈از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اوتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اوتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیا اوتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اوتیسم بزنم 😊
نیمه اولی بهتره....من خودم ۴ مهر ب دنیا اومدم..فقط ب خاطر ۴ روز یه سال از مدرسه افتادم😒😒

وای حالا عجله ات جیه فکر کن یه سال زودتر دیپلم‌گرفته بودی آخه پسر من اخر شهریوره همه اش غصه میخورم‌میگم‌ وقتی بره مدرسه از همشون کوچیکتره

توسری خور نشه یا چمیدونم امادگی‌ یادگیری تو مدرسه رو داره یا نه و اینکه اعتماد ب نفسش پایین‌نیاد

هی فکر میکنم شاید یه سال دیرتر بفرستمش

1436
طبق حرف دکتر من انگار شما میتونید ۱۰ روز دیگه زایمان کنید که میشه ۳۱ مهر 

به خاطر همون یک روز میپرسم که مهر ماهی باشه یا شهریوری، نیمه اول یا دوم

خیلی بده که یک روز اینهمه روی سرنوشت بچه تاثیر میذاره

وای حالا عجله ات جیه فکر کن یه سال زودتر دیپلم‌گرفته بودی آخه پسر من اخر شهریوره همه اش غصه میخورم‌م ...

اگ واقعا فک میکنی براش زوده ی سال دیر بفرست

ولی من درسام خوب بود واس همین مشکل داشتم

غرض از دنیا رنجیدن ما بود که حاصل شد..:)
به خاطر همون یک روز میپرسم که مهر ماهی باشه یا شهریوری، نیمه اول یا دوم خیلی بده که یک روز اینهمه ر ...

من خودم دوست داشتم واسه چند روز بچم نیمه اولی باشه. دختر خواهرم ۲۵ شهریور هست خیلی هم خوبه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

در کل بچه از هفته ۳۸ پر بشه  کامله ولی تا ۴۰ هم جا داره مگه اتفاقی بیفته و خطری باشه و زودتر صلاح بدونه دکتر که سزارین کنه برای کسانی که بخوان طبیعی هم باشه تا ۴۲ حتی دکتر زمان میده امیدوارم کوچولوتون به سلامتی بغل کنید عزیزم ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

👈از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اوتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اوتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیا اوتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اوتیسم بزنم 😊
1394

فکر کن‌مثلا کسایی که متولد اوایل مهرم‌باشن میفتن تو کلاس پسرم 

یعنی‌قشنگ یه سال از پسرم‌بزرگتر 

خب تو این سنهای پایین یه سال بزرگتر کوچیکتر بودن خیلییی ب چشم‌میاد 

تو توانایی های بچه 

عاقل شدن

از پس خود براومدن

شاید حتی تو یادگیری

اگ واقعا فک میکنی براش زوده ی سال دیر بفرست ولی من درسام خوب بود واس همین مشکل داشتم

آره تصمیم دارم تا اون موقع صبر کنم ببینم چطوریه اوضاعش

اگه باهوش باشه و همینطور بتونه از پس خودش بربیاد میفرستمش وگرنه نگهش میدارم سال بعد

از اون طرف میگم اگه دیرتر بفرستم‌ بعدا تو مدرسه مسخره اش نکنن که لابد روفوزه شدی و اینا

آره تصمیم دارم تا اون موقع صبر کنم ببینم چطوریه اوضاعش  اگه باهوش باشه و همینطور بتونه از پس خ ...

تو مدرسه از کجا میخان بفهمن.البته تا وقتی پسرت چیزی نگه.الان چن سالشه؟؟

1427
نمیدونم تاریخ تولدها رو نمیپرسن؟ الان سه سالشه تازه من‌از الان دغدغه دارم😁

راستش یادم نیس ولی فک نکنم مهم باشه،یا کسی مسخرش کنه. مثلا تو کلاسمون بعضیا ۷۹.بعضیاهم ۸۰ بودن کسی هم کسیو مسخره نمیکرد.اصلن مهم نیس.کسی ب فکرش نمیاد این چیزا...ولی از الان خیلی زوده هااا هنوز ۳ سالشه.بزار بزرگ شه اون موقع وقت فکر کردن ب این چیزاس

به خاطر همون یک روز میپرسم که مهر ماهی باشه یا شهریوری، نیمه اول یا دوم خیلی بده که یک روز اینهمه ر ...

من خودم متولد دیماه هستم و شاکی بودم از این نظر و همیشه دوست داشتم که بچه ام تو بهار بدنیا بیاد و نیمه اولی بشه، اما معجزه من اسفند بدنیا میاد و برای چند روز یکسال سنش بزرگتر میشه، اما الان ذکر هر لحظه ام سلامتشه، اون اوایل خیلی حرص خوردم چرا اسفند؟؟؟ اما دیدم که خدا خواسته معجزه اش رو اون موقع برام بفرسته، تو هم دعام میکنی که سالم باشه؟ منم دعات میکنم...

مرا هزار امید است و هر هزار تویی... سپردمش به خودت... لطفا معجزه ات رو نشونم بده... من منتظرم خدای مهربونم ...
1391