2733
2734
عنوان

اخه بیاین ببین باید از دست این شوهر چکار کرد دارم سکته میکنم بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 49 پست
چه بد!ب یکی ک براش عزیزه و حرف میشنوه ازش بگو ک نصیحتش کنه

مادرشوهرمینا هم میشنن پشت سرش حرف میزنن پیش من که چرا اینجوریه چرا ماشین عوض کرد و کلی حرف وقتی هم میبینشش میگن پسرم خوب کاری کردی این ماشین خیلی عالیه اون یکی چی بود اصلا دوروعن چی یگم بهشون اخه ،البته از لج دفعه های قبل ایندفعه دارم تشویقش میکنم که ماشینو عوض کنه اما از داخل دارم میترکم

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
بخدا براش فرقی نداره بازبون تند یا مهربونانه مخالفت کنم تا ببینه با چیزی مخالفم بدتر از لج من همون ک ...

پس توام باهاش همکارشو...ولی از اونطرف مواقع حساس که احساساتیه بهش بگو بهار جوونیم داره میره کی میتونم جلوت لباسای راحت بپوشم...و همینجور ظریفتر برو رو خط احساسش

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اتفاقا ازش تشکر کن بگو ممنونم که بفکر زندگی هستی و ماشین شیک میخری،جلوی دیگران با افتخار سرمو بالا م ...

باشه عزیزم اینارو هم میگم ،دفعه قبل اینقدر گریه کردم از دستش که قول داده بود تا عید خونه رو تکمیل کنه اما الان پشیمون شده میخاد ماشین عوض کنه اگه ماشینو عوض کنه دیگ پولی برامون نمیمونه که خرج خونه بشه

پس توام باهاش همکارشو...ولی از اونطرف مواقع حساس که احساساتیه بهش بگو بهار جوونیم داره میره کی میتون ...

امتحان میکنم اما مطمئنم میخاد بگه لباسه دیگ چه فرقی میکنه

2731
مادرشوهرمینا هم میشنن پشت سرش حرف میزنن پیش من که چرا اینجوریه چرا ماشین عوض کرد و کلی حرف وقتی هم م ...

ا وا!!خب دیگه خانوادش اونجوری باشن از پسر چ انتطاری داری..خب بهش بگو من خونه میخام خونمون رو تکمیل کن..

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
خب طبیعیه که برعکس عمل کنه زنی که روز اول قبول میکنه با مادر شوهر تو یه خونه زندگی کنه عملا به شوهر ...

چیکار میکردم خب اون موقع ها ۱۴ سالم بود شوهرمم ۲۲ ،شوهرم کارش یه شهر دیگ بود بخاطر همین مستقل نشدیم اولن خونه نداشتیم بعدشم مامان بابام و مادرشوهرم اینا نزاشتن گفتن سنت کوچیکه شوهرت که رفت سر کار تنها میمونی و از این حرفا

یعنی براش مهم نیست رابطتون که بتونی تحریکش کنی؟عجبا از دست مردا

چرا مهمه میخاد بگه تو اتاقمون بپوش 

2738
ا وا!!خب دیگه خانوادش اونجوری باشن از پسر چ انتطاری داری..خب بهش بگو من خونه میخام خونمون رو تکمیل ک ...

به خدا صد بار گفتم خیلی راحت میگه تو خونه هستی دیگ مگه خیابونی این حرفو میزنی خیلیم اصرار میکنم میگه پول ندارم درحالی که پولاش رو واسه ماشین خرج میکنه

هوف چ زبون درازه خواهر😥😓😩

اره بخدا گریه ام گرفته از دستش اینقدر حسرت میخورم وقتی میبینم شوهرای بقیه حرف زناشونو گوش میدن یکیش شوهر خواهرشوهرم،بخدا هرچی خواهرشوهرم بگه همونه اصلا من شانس ندارم 

به خدا صد بار گفتم خیلی راحت میگه تو خونه هستی دیگ مگه خیابونی این حرفو میزنی 

خب ناراحت نشو از حرفم ولی همسرتون ب فکر کلاس و پز دادن خودش هس ن زندگی.ی فکر اساسی کن.از چیزی ک واقعا میترسه تهدیدش کن .

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
باشه عزیزم اینارو هم میگم ،دفعه قبل اینقدر گریه کردم از دستش که قول داده بود تا عید خونه رو تکمیل کن ...

پس دس بکار شو تا قبل اینکه این پولم ب باد نداده،اول خوب تشکر کن و بپزش و وقتی دیدی نرم شده خواستت رو بیان کن و آخرشم بگو البته ک میدونم تو فقط بفکر رفاه مایی و رفاه منو همسرم عزیزمم ک تو هستی در منزل جدید و استقلال کاملِ.ماشینم وقتی خونه جدید مستقر شدیم حسابی پولامونو جمعو جور میکنیم "تا ماشین مدل بالاترم بگیریم" (جمله آخرو باشادی بگو)

خب ناراحت نشو از حرفم ولی همسرتون ب فکر کلاس و پز دادن خودش هس ن زندگی.ی فکر اساسی کن.از چیزی ک واقع ...

نمیدونم از چی میترسه بخدا یبار سر دعوامون از طلاق گفتم خیلی راحت گفت برو 

2706