2726

تو ۹ ماه ۳ تا ماشین عوض کرده اما خونمون که چند ساله نصفه نیمه است همینجوری مونده بخدا دیگ نمیکشم الان تصمیم داره دوباره ماشینو عوض کنه مدل بالاتر بگیره که ۳۰ میلیون پول میخاد 

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

خب شما زنشی باهاش با استدلال و منطق صحبت‌کن..از شما مشورت نمیگیره؟؟؟

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند ساله با مادرش زندگی میکنم ،نمیاد خونرو درست کنه مستقل شیم ،اما جای بیخود و بیجهت هی ماشین عوض میکنه ،میدونم چیزیم بگم خیلی لجبازه میخاد بدترش کنه 

2728
خب شما زنشی باهاش با استدلال و منطق صحبت‌کن..از شما مشورت نمیگیره؟؟؟

نه بخدا الان یهویی زنگ زده داریم حرف میزنیم وسط حرف یهویی میگه میخام ماشین عوض کنم من چی بگم اخه اگه بگم نکن همون خوبه خدا شاهده بدتر لجبازی کنه 

بیخیال توام حال کن برین تو پولاش.‌..میدونم حس بدیه ها ولی وقتی گوش نمیده شورنزن توام

اخه چند ساله تو یه اتاق ۱۲ متری دلم پوسید بخدا 

نه بخدا الان یهویی زنگ زده داریم حرف میزنیم وسط حرف یهویی میگه میخام ماشین عوض کنم من چی بگم اخه اگه ...

چه بد!ب یکی ک براش عزیزه و حرف میشنوه ازش بگو ک نصیحتش کنه

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
اوف حق داری...برو رو مخش خب...مهربونانه...سرشو شیره بمال...

بخدا براش فرقی نداره بازبون تند یا مهربونانه مخالفت کنم تا ببینه با چیزی مخالفم بدتر از لج من همون کارو میکنه

چه بد!ب یکی ک براش عزیزه و حرف میشنوه ازش بگو ک نصیحتش کنه

البته سوتفاهم نشه ها .میدونم شما هم عزیزی براش..

حرف تو گوشش نمیره هرچی بگم برعکسشو عمل میکنه

خب طبیعیه که برعکس عمل کنه

زنی که روز اول قبول میکنه با مادر شوهر تو یه خونه زندگی کنه عملا به شوهرش میفهمونه که هربلایی دلت بخواد میتونی سر من و زندگیمون بیاری.

اتفاقا ازش تشکر کن بگو ممنونم که بفکر زندگی هستی و ماشین شیک میخری،جلوی دیگران با افتخار سرمو بالا میگیرم ک شوهرم انقد بفکر ماعه و منو در برابر همه سرافراز میکنه،هرزمان ک صلاح دونستی (ب این دلایل) بفکر خونه هم باش ک خیالمونم راحت شه هم خونه و هم ماشین عالی داریم.

همینجوری و با ملایمت بگو و لبخند👆

بخدا براش فرقی نداره بازبون تند یا مهربونانه مخالفت کنم تا ببینه با چیزی مخالفم بدتر از لج من همون ک ...

راس گفتن ک زن و شوهر دو دشمنن ک باهم تو ی سنگرن

2706