2726
عنوان

بیاین لطفا +عکس

328 بازدید | 38 پست

من هر روز یا نهایتا اگه از خونه بیرون نرم یک روز در میون حموم میکنم .هر هفته حوله موبا شامپوی ضد قارچ و نرم کننده و مایع لباسشویی میشورم‌.خیلی نظافتو عالی رعایت میکنم.راحت بگم همیشه سرم بوی شامپو و بدنم بوی صابون و شامپو بدن میده.ولی متاسفانه چند وقته خارش سر گرفتم  و از بارداریم جای لکه های قارچ روی کمرم مونده.دکار گفت قارچ نداری فقط لکه ها هستن و خارش سر هم گفت که شامپوتو عوض کن .تمام شامپوهام بالای هفتاد هشتاد هست و تا دویست هم شده پول شامپوم.شامپو بدنمم هم حدود شصت تا نود میخرم.ولی نه لکه ها میره نه خارش خوب میشه خسته شدم. 😣یه چیز توپ معرفی کنید لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین عزیزم صرفاً یک چیز گرون خوب نیست من خودم یه مدت دائم دنبال فلان شامپو و صابون بودم و خیلی هزینه میکردم بعد موهام وز و بد حالت بود آخر یکی بهم گفت تنها کار برای اینکه موی خوب داشته باشی اینه که موهاتو با آب داغ نشوری 

بعدم شامپو بچه فیروز میزنم الان با اینکه موهام دکلره اس هیچ انقد خوش حالت و عالی شده

شامپو بچه ها معمولا برای پوست ‌ و موی حساس بهترن من حتی شامپو بدن هم شامپو بچه استفاده میکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
ببین عزیزم صرفاً یک چیز گرون خوب نیست من خودم یه مدت دائم دنبال فلان شامپو و صابون بودم و خیلی هزینه ...

موهام جنسشون خوبه.صاف و براقه فقط پوست سرم خارش داره.شامپوی پسرمو هم زدم فایده نداشت. 

ببین عزیزم صرفاً یک چیز گرون خوب نیست من خودم یه مدت دائم دنبال فلان شامپو و صابون بودم و خیلی هزینه ...

با اب داغ نمیشورم کلا بخدا.اینجا گرمه خیلی وقتا ابگرمکن هم توی برق نیست

واقعا راه حلی نداری ؟دیوانه شدم

منم ی بار اینجورشدم رفتم دکتر پوست گفت چون وقتی از حموم درمیای خوب بدنتو خشک نمیکنی اینجور لک زده تا یه موت گف لیف نزن ی سری پماد و شامپو بدنم داد خوب شدم من رو کمرم بود از اون موقع دیگ اونجور نشدم 

منم ی بار اینجورشدم رفتم دکتر پوست گفت چون وقتی از حموم درمیای خوب بدنتو خشک نمیکنی اینجور لک زده تا ...

من بارداریم همش تو حموم بودم دکتر گفت چون خشک نمیکنی بدنتو قارچ زدی دارو داد شامپو و صابون و پماد زدم  بعد گفت خوب شده لکه ها هم میره به مرور .بعدش دیگه سریع بعد از حموم خودمو خشک میکردم لباس و حوله ک لیفمو افتاب میکردم  هفته ای یکبار حوله و لیفمو با اب داغ و ضد قارچ و مایع میشورم ولی نمیره

به نطرم خیلی حساس بودی اینجوری شدی

اینقدر سخت نگیر

لحظه به لحظه ی زندگی من،با غم رفتن توعه لعنتی سپری شد😔💔#Aخدایا به بزرگیت قسم،لطفا نزار حسرت نوازش دوباره ی موهای عشقم بمونه رو دلم☹❤
2706