1464
1411
عنوان

بیاین لطفا +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 38 پست
به نطرم خیلی حساس بودی اینجوری شدی اینقدر سخت نگیر

الان سه ماهه دیگه رسما دیوونه شدم همه جا کله مو میخارونم فکر کن سر کارم اینجورم.همکارم گفت چون موهات داره سفید میشه خارش داره پوست سرت

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436
یعنی ممکنه بخاطر لیف باشه؟ لکه هات چطور بود؟ چه ندت دارو زدی اسم پمادو یادته؟

ممکنه چون ب من گفت نزن منم تا مدت زیادی نمیزدم ...ن متاسفانه چون چندسال پیش بود

خاصم چون خودم خواستم 😊 خدایا صبرم ده 😊 من یه دخترم که عاشق پدر و مادرمم 😍 من یه خواهرم که عاشق خواهر و برادرامم 😍 من یه زنم که عاشق شوهرمم 😍 من یه مادرم که عاشق بچه هامم 😍 من یه خاله ام که عاشق خواهرزاده هامم 😍 من یه عمه ام که عاشق برادرزاده هامم 😍 من یه زنم که عاشق خودمم 😍
1444
شما باید حمومتو کم کنی چربی بدنت از بین میره باعث خشکی میشه و خارش بعدشم پوسته پوسته شدن

آخه بندر عباسم خیلی هوا مزخرفه گاهی مجبورم دو بار در روز حموم کنم البته سرمو فقط یکبار میشورم ولی اگه برم بیرون د بیام سرمم خیس عرق میشه مخصوصا روزای شرجی 

عزیزم نکنه موهات شپش گرفته

😃😃😃 نه بابا یعنی بعد سه ماه یه شپش نباید ببینم، تازه یه بار رفتم شیراز خواهرم و مامانم افتادن تو سرم شپش بگیرن بس خارش داشت.الان نیم ساعت پیش اومدم بیرون از حموم و باز خارش داره سرم

1418
کشته مردتم😂😂😂😂

😂😂

خاصم چون خودم خواستم 😊 خدایا صبرم ده 😊 من یه دخترم که عاشق پدر و مادرمم 😍 من یه خواهرم که عاشق خواهر و برادرامم 😍 من یه زنم که عاشق شوهرمم 😍 من یه مادرم که عاشق بچه هامم 😍 من یه خاله ام که عاشق خواهرزاده هامم 😍 من یه عمه ام که عاشق برادرزاده هامم 😍 من یه زنم که عاشق خودمم 😍
آخه بندر عباسم خیلی هوا مزخرفه گاهی مجبورم دو بار در روز حموم کنم البته سرمو فقط یکبار میشورم ولی اگ ...

پزشکا میگن هفته ای دو بار بیشتر شامپو ب سر نزنین  همینجوری دوش بگیر بعدا دچار مشکل میشی