2726
عنوان

وکیل بودن

131 بازدید | 5 پست

سلام بچه ها،من تازه لیسانسمو گرفتم و حقوق خوندم و امسالم اگه خدا بخواد دانشجو ارشدم قبلا ازین که آمدم حقوق خوندم خیلی خوشحال بودم و وکالت برام رویا بود الان هیچ منسب دیگه ای رو به خانوم مجرد نمیدن غیر وکالت واقعا سردرگمم مدرک مشاور حقوقیم دارم اما کو کار به نظرتون بشینم بخونم برای وکالت پر دردسر یا از خیر وکیل شدن بگذرم و هر جوری شده دنبال استخدامی باشم برای مشاور حقوقی؟ از درآمد مشاور حقوقی اطلاع دارین؟ 

تعداد رای : 4
نظرسنجی
اصلا
1
25%
حتما
1
25%
دردسر داره برای خانوم
2
50%
نمیدونم
0
0%
وکیل شو ولی مثلا برای ی ارگان دولتی ن اینکه خودت کارکنی خطرداره.منم امسال امتحان وکالت میدم.امتحان م ...

نه اون که هفت خوان رستمه ببین وکالت وقتی ارزش داره که واسه خودت کار کنی دیگه خطراتشم باید ب جون بخری همینه که آزارم میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نگفتی برای مشاورحقوقی امتحان دادی؟

مشاور حقوقی که امتحان نداره آزمون مشاوران قوه قضائیه همون آزمون وکالت هست که زیر نظر اسکودا نیست کسی که لیسانس حقوق داره میتونه مشاور حقوقی بشه بدون هیچ آزمونی، یک آزمون دیگم هست آزمون مشاوران خانواده که شرایط سنی 40 سال و تاهل داره من هیچ کدوم اینا رو امتحان ندادم 

عشقایی که گفتین وکالت واسه خانوما دردسر داره موردی رو خودتون دیدین؟اگه قابل تعریف کردنه خواهش میکنم بگید لطفا،من ی نمونه استادم بودن که خودشون و خانومشون وکیل بودن اونم وکیل خانواده فقط و متاسفانه مورد سو قصد قرار گرفته بودن و به زحمت نجات پیدا کردن.. راستش هر چی فکر میکنم میبینم فعلا فقط همین وکالت تو ایران برای فارغ‌التحصیلای خانوم مجرد رشته حقوق مونده و استادی دانشگاه و مشاور حقوقی.. استادی دانشگاهم که بیگاری کردنه والا ساعتی 10 هزار تومن چیه واقعا تمام وقت باید بری کلاس حرفای تکراری بزنی، از همه بهتر و بی دردسر تر همون مشاور حقوقیه.. نظر شما چیه؟ لطفا نظراتتونو بگید من خوشحال میشم بشنوم 😊😊❤️❤️❤️❤️❤️