2726
از این رفتارم خیلی راضی هستم   تقریبا با برنامه‌ ریزی خیلی از کارهام اونطور که خواستم پیش رفته

دقیقا نتیجه مطلوب بدست میاد 

متاسفانه درصد کنی از افراد برای کارهاشون برنامه ریزی دارن 

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای همه چی برنامه ریزی نداشته باشم نمی تونم روزمو سر کنم  یه برنامه ریزی بلند مدت دارم و کلی ...

افرین گلم ، خوشحالم اینو میشنوم 

من اول برا غذا پختن برنامه ریزی میکنم.بعد برای ایجاد محیطی گرم و لذت بخش برا همسرم و بچه هام.همین برا بقیه کارام تنبلم.خیلی خسارت به خودم زدم چون برنامه ریزی اصلا ندارم.ولی همسرم خیلی خوب بلده چیکارکنه. برا وقت نمازم برنامه ریزی میکنم😀😀😀

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
2728
دقیقا نتیجه مطلوب بدست میاد  متاسفانه درصد کنی از افراد برای کارهاشون برنامه ریزی دارن

درسته

من یه پیشنهادی میدم که خودم نتیجه گرفتم

همه ی آرزوهاتون ر  بنویسید و واسش برنامه ریزی کنید

اگ  تلاش کنید و واسه رسیدن بهشون گام بردارید محال هست برآورده نشه

مثلا برای قبولی تو دانشگاه و خرید خونه و ....

تقریبا واسه همه چی و همه کارهام برنامه ریزی میکنم از بچگی عادت دارم به برنامه ریزی روزانه   هف ...

خییییلی خوبه آفرین.یکمم به من یاد بدید.امروز میگم ازفردا ولی دوباره نمیتونم اصلا اراده ندارم چیکارکنم؟؟؟

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
خییییلی خوبه آفرین.یکمم به من یاد بدید.امروز میگم ازفردا ولی دوباره نمیتونم اصلا اراده ندارم چیکارکن ...

گلم اولش کمی سخته اما یواش یواش میشه برات عادت

من تقریبا بیشتر روز رو به خاطر کلاسهای بچه ها بیرونم و همش در حال رفت و آمد 

با این حال بیشتر موافع خونه تمیز و مرتب و غذا حاضر و کلی هم واسه فیلم دیدن و کتاب خوندن وقت دارم

من خیلی وقت تلف میکنم

اصلا انگیزه ندارم، کلی کار عقب افتاده دارم، ۶ ماهه دفاع کردم ، هنوز نرفتم تسویه کنم.

از همه چی انگار فرار میکنم، حوصله آشپزی ندارم حتی، واقعا اعصابم خورده که چرا اینجوریم، هر روز سعی میکنم شروع کنم، ولی فایده نداره، موقع آشپزی حوصله ندارم، غذاهام لذیذ نمیشه، حوصله رسیدگی به گیاهام رو ندارم، به زور بهشون آب میدم، آب میریزه مثلا و....

خیلی حالم بده، همش به کارایی که دارم فکر میکنم، هی استرس میگیرم که وقت ندارم هیچ کدومشون رو انجام بدم، ولی در واقع وقت زیاد دارم نمیتونم برنامه ریزی کنم، یعنی برنامه ریزی هم میکنم اما حال و حوصله انجام دادنشون رو ندارم😥😥😥

گلم اولش کمی سخته اما یواش یواش میشه برات عادت من تقریبا بیشتر روز رو به خاطر کلاسهای بچه ها بیرونم ...

ممنونم عزیزم.مهم قدم اوله که اگه برداشته بشه تا آخر میشه رفت ولی موندم توقدم اول.همیشه خونم تمیزه و غذام آمادست ولی حوصله مهمونی و دورهمی فامیلی و ......وکارهای فانتزی ندارم

من خیلی وقت تلف میکنم اصلا انگیزه ندارم، کلی کار عقب افتاده دارم، ۶ ماهه دفاع کردم ، هنوز نرفتم تسو ...

تنها چاره ی غلبه بر تنبلی ، ایجاد استرس سازنده است ، یعنی در لحظه ای که برای انجام هر کاری تنبلی می کنید به خودتون یاد آوری کنید ، تبعات انجام ندادن این کار چیه.

کتاب قورباغه را قورت دهید برای شما واقعا مناسبه ، حجم کمی داره و چندین راه مفید برای غلبه بر تنبلی و انجام ببشترین کار در زمان ، بهتون ارائه میده

اون کتابو خوندم برام فایده نداشته😕

خب ببخشید شما مشکلت خیلی جدیه اگه با وجود نصایح و راهکارهای اون کتاب هم نتونستی بر تنبلی و بی انگیزگی غلبه کنی 

شاید بد نباشه اگه به مشاور یا روانکاو مراجعه کنی 

اینجوری ادامه بدی همه زندگیت تباه میشه

خب ببخشید شما مشکلت خیلی جدیه اگه با وجود نصایح و راهکارهای اون کتاب هم نتونستی بر تنبلی و بی انگیزگ ...

آره عزیزم.

قبلا پیش مشاور و روانپزشک رفتم و دو تا دوره داروی سرترالین خوردم و خیلی خوب شدم هر بار.

اما الان دوباره اینجوری شدم، نمیشه همش دارو بخورم. نمیدونم چه کوفتیه که اینجوری میشم، افسردگیه چیه، آخه گفتم که پا میشم شروع میکنم، برنامه ریزی میکنم، اما انقد ذهنم درگیره و همش خسته ام که کارام خوب از آب درنمیاد و نتیجش بدتره. 😕

ممنون که به حرفام گوش دادی، یه کم تخلیه میشم اینجوری

آره عزیزم. قبلا پیش مشاور و روانپزشک رفتم و دو تا دوره داروی سرترالین خوردم و خیلی خوب شدم هر بار. ...

عزیزم ، شروع کن امروز یه کاری انجام بده 

مثلا مرتب کردن یک کشو 

خودتو محبور کن انجامش بدی