1373
1389
کتاب اثر مرکب را بخونید بهتون کمک میکنه ..یا کتاب قورباغه را قورت دهید 

چرا به خدا . خیلیا بی زحمت به جاهای خوب رسیدن . یا لاقل کم زحمت .من برا هر چیزی باس خودمو پاره کنم. 

چرا به خدا . خیلیا بی زحمت به جاهای خوب رسیدن . یا لاقل کم زحمت .من برا هر چیزی باس خودمو پاره کنم.& ...

شما از نحوه تفکر و تلاش اونها بی اطلاعی 

تمرکزتون را بگذارید روی دستیابی به اهداف خودتون 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1387

تقریبا واسه همه چی و همه کارهام برنامه ریزی میکنم

از بچگی عادت دارم به برنامه ریزی روزانه   هفتگی   ماهانه و بلند مدت و .‌‌

واسه هر چی فکرشو کنید مثلا از الآن دارم واسه تغذیه و رفت و آمد مدرسه دخترم برنامه می چینم تا هولهولکی تغذیه ناسالم و هله هوله نبره مدرسه

تقریبا واسه همه چی و همه کارهام برنامه ریزی میکنم از بچگی عادت دارم به برنامه ریزی روزانه   هف ...

آفرین ، دقیقا همین رفتار شما درسته 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1376
از این رفتارم خیلی راضی هستم   تقریبا با برنامه‌ ریزی خیلی از کارهام اونطور که خواستم پیش رفته

دقیقا نتیجه مطلوب بدست میاد 

متاسفانه درصد کنی از افراد برای کارهاشون برنامه ریزی دارن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای همه چی برنامه ریزی نداشته باشم نمی تونم روزمو سر کنم  یه برنامه ریزی بلند مدت دارم و کلی ...

افرین گلم ، خوشحالم اینو میشنوم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من اول برا غذا پختن برنامه ریزی میکنم.بعد برای ایجاد محیطی گرم و لذت بخش برا همسرم و بچه هام.همین برا بقیه کارام تنبلم.خیلی خسارت به خودم زدم چون برنامه ریزی اصلا ندارم.ولی همسرم خیلی خوب بلده چیکارکنه. برا وقت نمازم برنامه ریزی میکنم😀😀😀

خدای من...تاتورادارم و دلی که صدایت میزند؛ناامید نخواهم بود؛میدانم همین روزها مثل همیشه نگاه مهربانت مرهم خستگی هایم خواهدشد.خدایا من صدایت میزنم چراکه جزخودت هیچ کس گره گشای مشکلاتم نمیدانم.من تورادارم و دلی که یقین دارد به بودنت"ایمانی که آرامم میکند و یقین دارم خدایم مرا رها نخواهدکرد...😍😍😍
دقیقا نتیجه مطلوب بدست میاد  متاسفانه درصد کنی از افراد برای کارهاشون برنامه ریزی دارن

درسته

من یه پیشنهادی میدم که خودم نتیجه گرفتم

همه ی آرزوهاتون ر  بنویسید و واسش برنامه ریزی کنید

اگ  تلاش کنید و واسه رسیدن بهشون گام بردارید محال هست برآورده نشه

مثلا برای قبولی تو دانشگاه و خرید خونه و ....

1378
تقریبا واسه همه چی و همه کارهام برنامه ریزی میکنم از بچگی عادت دارم به برنامه ریزی روزانه   هف ...

خییییلی خوبه آفرین.یکمم به من یاد بدید.امروز میگم ازفردا ولی دوباره نمیتونم اصلا اراده ندارم چیکارکنم؟؟؟

خدای من...تاتورادارم و دلی که صدایت میزند؛ناامید نخواهم بود؛میدانم همین روزها مثل همیشه نگاه مهربانت مرهم خستگی هایم خواهدشد.خدایا من صدایت میزنم چراکه جزخودت هیچ کس گره گشای مشکلاتم نمیدانم.من تورادارم و دلی که یقین دارد به بودنت"ایمانی که آرامم میکند و یقین دارم خدایم مرا رها نخواهدکرد...😍😍😍
خییییلی خوبه آفرین.یکمم به من یاد بدید.امروز میگم ازفردا ولی دوباره نمیتونم اصلا اراده ندارم چیکارکن ...

گلم اولش کمی سخته اما یواش یواش میشه برات عادت

من تقریبا بیشتر روز رو به خاطر کلاسهای بچه ها بیرونم و همش در حال رفت و آمد 

با این حال بیشتر موافع خونه تمیز و مرتب و غذا حاضر و کلی هم واسه فیلم دیدن و کتاب خوندن وقت دارم

من خیلی وقت تلف میکنم

اصلا انگیزه ندارم، کلی کار عقب افتاده دارم، ۶ ماهه دفاع کردم ، هنوز نرفتم تسویه کنم.

از همه چی انگار فرار میکنم، حوصله آشپزی ندارم حتی، واقعا اعصابم خورده که چرا اینجوریم، هر روز سعی میکنم شروع کنم، ولی فایده نداره، موقع آشپزی حوصله ندارم، غذاهام لذیذ نمیشه، حوصله رسیدگی به گیاهام رو ندارم، به زور بهشون آب میدم، آب میریزه مثلا و....

خیلی حالم بده، همش به کارایی که دارم فکر میکنم، هی استرس میگیرم که وقت ندارم هیچ کدومشون رو انجام بدم، ولی در واقع وقت زیاد دارم نمیتونم برنامه ریزی کنم، یعنی برنامه ریزی هم میکنم اما حال و حوصله انجام دادنشون رو ندارم😥😥😥

گلم اولش کمی سخته اما یواش یواش میشه برات عادت من تقریبا بیشتر روز رو به خاطر کلاسهای بچه ها بیرونم ...

ممنونم عزیزم.مهم قدم اوله که اگه برداشته بشه تا آخر میشه رفت ولی موندم توقدم اول.همیشه خونم تمیزه و غذام آمادست ولی حوصله مهمونی و دورهمی فامیلی و ......وکارهای فانتزی ندارم

من خیلی وقت تلف میکنم اصلا انگیزه ندارم، کلی کار عقب افتاده دارم، ۶ ماهه دفاع کردم ، هنوز نرفتم تسو ...

تنها چاره ی غلبه بر تنبلی ، ایجاد استرس سازنده است ، یعنی در لحظه ای که برای انجام هر کاری تنبلی می کنید به خودتون یاد آوری کنید ، تبعات انجام ندادن این کار چیه.

کتاب قورباغه را قورت دهید برای شما واقعا مناسبه ، حجم کمی داره و چندین راه مفید برای غلبه بر تنبلی و انجام ببشترین کار در زمان ، بهتون ارائه میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364