2737
2734
عنوان

ضرورتِ پیش دبستانیِ 1

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 32 پست
بچه از ۶سالگی میره کلاس اول یا ۷سالگی

6 و نیم. اگِ نیمه 2 باشه

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱ ماه توی مرداد براشون توی مدرسه کلاس گذاشتن بعد رفت کلاس اول

چ خووووب

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
2728
۷ سالگی

ن بابا ۶سالگی دیگه پسر جاریم از ۶سالگی رفته ودختر داداشمم همینطور

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
۱ ماه توی مرداد براشون توی مدرسه کلاس گذاشتن بعد رفت کلاس اول

از نظر درسی از همکلاسیاش عقب تر نبود

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
لازم نیس اما اگه تنهاست و گوشه گیر،بفرستش تو جمع با دوستاش باشه خوبه

اهان. نه بابا تنهاو گوشه گیر؟؟😁 سرمو خورده میخوام بفرسمش. راحت شم. ولی شایدم نفرسمش. اخه کلاس زبان و ورزش و اینا میره

2738
نه ضرورتی ندارد نفرست بچه ها بی حوصله میشن

اره منم فک میکنم از مدرسه زده بشن

ن بابا ۶سالگی دیگه پسر جاریم از ۶سالگی رفته ودختر داداشمم همینطور

واقعا 

مگه ۷ نبود یعنی ۶ تموم میشه وارد ۷ میشه باید بره دیگه

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
متوجه نشدم. ینی پیشِ 1 نذارمش. سال دیگِ پیش. سال بعدشم اول دبستان؟؟

ببینید اگه نیمه اول ۹۳ بود،مثل دخترای من،میرفت امسال پیش ۲ ک لازمه.ولی نیمه دومه ۹۳ هستش،یعنی مهر ۹۹ باید بره پیش ۲

واقعا  مگه ۷ نبود یعنی ۶ تموم میشه وارد ۷ میشه باید بره دیگه

باید ۵تمام کنن بر ت ۶سال

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2706