2726
عنوان

تعیین جنسیت در سونوی ان تی

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 48 پست
من هنوزنرفتم اماحسم میگه نینیم دختره. توحست چی میگه مهم اونه

حس من پسر .حس تمام اطرافیانم هم پسر 😂😂

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
من هنوزنرفتم اماحسم میگه نینیم دختره. توحست چی میگه مهم اونه

رفتی بهم بگو .

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتی بهم بگو .

باشه مطمنم دختره ب دلم افتاده اولاامیدواربه پسر بودم اما نینی سایتیا انقدگفتن سونوت دخترنشون میده وفلان دیگه حسمو به دختر دادم

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤
2728
باشه مطمنم دختره ب دلم افتاده اولاامیدواربه پسر بودم اما نینی سایتیا انقدگفتن سونوت دخترنشون میده وف ...

منم مث تو اوایل برام فرقی نداش اما انقدر هم اینجا از روسونو گفتن پسر و فامیل و مادر خواهرم گفتن پسر ناخداگاه به پسر عادت کردم .دیروز گف دختر ی لحظه موندم اصلا .رفته بودم سونو شاکر .خیلی معروفه ب نظرت احتمال اشتباهش هست؟تو کجا میری سونو 

عزیزم سونوت روببینم تشکیل قلب

منم مث تو اوایل برام فرقی نداش اما انقدر هم اینجا از روسونو گفتن پسر و فامیل و مادر خواهرم گفتن پسر ...

طبق سونوت صددرصد پسره حتمااشتباهی گفته

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤

منم همش حس میکنم نینیم دختره ولی سونو ان تی بهم گفت ۶۰-۷۰ درصد پسره. با این وجود بازم حسن میگه دختره. الان ۱۵ هفته هستم منتظرم تا آنومالی. کاش دختر باشه. من دختر خیلی دوست دارم

انقدر اینجا خوندم نوشته بود اول گفتن دختره بعد رفتیم پسر شده گفتم شاید اینجوری باشه

بله زن داداش من به پسر داشت سر دونی انتی گفت که دختر رفت پیراهن و گل سر گرفت ۱۸ ماهگی رفت گفتن ۱۰۰ درصد پسر

هرچی ارزوی خوبه مال تو
2706