2410
2553
عنوان

تعیین جنسیت در سونوی ان تی

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 48 پست
بارداری تون تااین ماه و اینکه نبض. شکم داشتین؟نینیتون توسونوتشکیل قلب کدوم سمت بود ؟ساک حاملگیتون چه ...

ساک بیضی تو تشکیل قلب سمت چپ بود ولی 12 هفته رفتم سرش سمت راست بود پاهایش چپ ولی خودم سمت چپ حسش میکنم نبض رو بوضوح متوجه میشم در صورتی که حامملگي اولم اینطوری نبود حالت تهوع هم دارم کلا انگار تو دلم رو چنگ ميزنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ساک بیضی تو تشکیل قلب سمت چپ بود ولی 12 هفته رفتم سرش سمت راست بود پاهایش چپ ولی خودم سمت چپ حسش میک ...

پسره که  چطوری دخترگفته .راستی سردته یاگرم

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤
2720
پری پریا نینی دومته؟اولی چیه

یه دختر دارم خیلی دوس دارم این دومی پسر بشه راستش اما هرچی خواست خدا باشه اما نمیدونم چرا ته دلم حس میکنم پسره تو خوابم میبینم پسره .البته انقدرم اطرافیان گفتن علاعم پسر داری شاید توهم زدم

احساس گرگرفتگی دارم تو بارداری م

2714
امکتن خطا تا قبل ۱۶هفتگی هست عزیزم

امیدوارم واسه منم همینطور

خدایا بدت نیاد ناشکری نمیکنم اما واقعا دلم میخواد این اتفاق بیفته چون از دست خودم کاری برنمياد فقط خواست تو دخيله پس اجابتم کن

یه دختر دارم خیلی دوس دارم این دومی پسر بشه راستش اما هرچی خواست خدا باشه اما نمیدونم چرا ته دلم حس ...

پس پسره مطمن باش .حس مادر هیچوقت غلط نمیگه مث من

پس پسره مطمن باش .حس مادر هیچوقت غلط نمیگه مث من

میگم رفتی سونو ان تی .من دیروز رفتم دکتر شاکر بم گف احتمال زیاد دختره ولی هنو معلوم نی 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
میگم رفتی سونو ان تی .من دیروز رفتم دکتر شاکر بم گف احتمال زیاد دختره ولی هنو معلوم نی 

من هنوزنرفتم اماحسم میگه نینیم دختره. توحست چی میگه مهم اونه

2706