2726
عنوان

مدل لباس نامزدیم خوبه ؟ مزونی میشناسین چنین لباس های داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1774 بازدید | 105 پست
چجوری یعنی؟؟میشه بیشتر توضیح بدی عزیزم🌺🌺🌺

والا دقیق خاطرم نیست 

خیلی ستل پیش گرفتم 

صبح و نهار و شام یه لیوان شیر و سه عدد ساقه طلایی 

میان وعده دو عدد خرما 

بازم چندان خاطرم نیست 

بی زحمت خودتون سرچ کنین

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است.
اووو پس زایمان داشتی من عقدم فعلا ولی میگن زایمان ادمو تپل میکنه 

اره دوتا پشت سر هم...

یک پسر ۳ ساله و ۸ ماهه 

یک پسر ۲ و ۶ ماهه...

ولی من موقع بارداری به ۸۵ رسیدم ..بعددیگه رو این وزن موندم 

خدایاشکرت بابت وجود پسرام💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قبلا باشگاه میرفتم مربی میگفت برای لاغری باید هر روز بیایید تا بهتر نتیجه بگیرید بعد از لاغری یه ...

ممنونم از توصیتون 

پس باید برناممو تغییر بدم 

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است.
2728
وای من دارم خودمو میکشم چاق بشم  ...قد ۱۶۰ وزنم ۴۹ انقدر بد لاغرم ...حالا شوهرم چاق شده  ...

منم غذا که میپزم زیاد نمیخورم 

ولی تا دلت بخواد تنقلات 

پفک و کیک‌و شیرینی و نخود و بستنی 

کلا همه چی غیر غذا رو میخورم🙊🙊🙊

ممنونم از توصیتون  پس باید برناممو تغییر بدم

ان شاءالله که خوشبخت بشید عزیزم

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
منم غذا که میپزم زیاد نمیخورم  ولی تا دلت بخواد تنقلات  پفک و کیک‌و شیرینی و نخود و بستن ...

کیک و پفک اینا اصلا نمیخورم میلم نمیکشه کلا سمت اینا نمیرم 

ولی چقدر دلم میخواد چااااق بشما 

خیلی لاغری بده والا 

هر چیزی تناسب خوبه اندازه ....

یه مدته یه ساله نوشابه میخورم با غذا ...تکون نخوردم از شانسم 

یه مدت تن ماهی ...الان گرونه دیگه نه 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
ممنونم عزیزم  میگم نمیدونین تقریبا برای کاهش سایز  کاهش چند کیلو وزن لازم ؟

نه عزیزم از مربیت بپرس حتما میدونه

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
کیک و پفک اینا اصلا نمیخورم میلم نمیکشه کلا سمت اینا نمیرم  ولی چقدر دلم میخواد چااااق بشما&nb ...

وااااای از دست این همسرم😭😭😭 

ما هروعده نوشابه داریم 

میگم نخر بده میگه نخور

میگم‌نمیشه ک..

هرشبم که میاد خونه بستنی و کیک‌ و بیسکویت میخره 

بچه ها هم اونقدر نمیخورن من زحمتش میکشم‌که حالا مثل یک خرس شدم 😭😭

اول که بهت تبریک میگم عزیز دلم. الهی که خوشبخت ترین باشی گلم😍بعدش سایزت ۴۶ هست و تپلی ولی قدت چنده؟ بعد این تپلی فقط تو پایین تنه هست؟ اگه تو پایین تنه هست. یه لباس حریر یا ساتن به شکل Aline بدوز با دنباله. اگه همسرت تفاوت قدی باهات داره که چه بهتر. از کفشای پاشنه دار استفاده کن بزار اندامتو کشیده و زیباتر نشون بده. یقه هفت واسه ادمای تپل بهتره تا قایقی. اگه بازوهات پره یا شله و حس خوبی بهت نمیده استین دار تور رنگ بدن بپوش و بزار به شکل خطی واست دانتل شکوفه گل یا هرچیزی کار کنن. اون دانتل خطی خطای دید میده به اندامتون.سعی کنید پارچتون زرق و برق و شاین نباشه یا دانتل سه بعدی نباشه که بدتر میکنه.حتما لباستون باید گندوزی و فنردوزی بشه تا کیپ تنتون باشه و جمع ترتون کنه.رنگشم بنظرم روشن بهتره تا رنگای جیغی مثل قرمز. بنظرم واسه اینجور مراسم یاسی گلبهی نباتی کرم صورتی کمرنگ ابی فیروزه ای اینا خوشگلتر هستن. مزون مروارید تو کرج کارش خیلی خوبه.دوستم تپل بود خیلی جمع و جورش کرد لباس.راجع به رژیمم خوبه کلا وزن کم کردن ولی من با اینکه تحت نظر دکتر تغذیه بودم و باشگاه تو چند ماه اول خیلی صورتم ضعیف شد داغون شد.

ممنونم عزیزم  میگم نمیدونین تقریبا برای کاهش سایز  کاهش چند کیلو وزن لازم ؟

به نظر من زیاد حساس نشو فقط ورزش و رژیمت رو بگیر من زیاد در گیر وزن و سایز نبودم من مجرد بودم نود کیلو بودم رفتم باشگاه غذامو کم کردم شدم پنجاه و هشت کلا دو بار یا سه بار وزن کردم الان بعد دوتا بچه دوباره برگشته تازه شروع کردم مطمئن هستم میتونم پنجاه بشم باید پنجاه بشم💪💪

کیک و پفک اینا اصلا نمیخورم میلم نمیکشه کلا سمت اینا نمیرم  ولی چقدر دلم میخواد چااااق بشما&nb ...

قرص امگا۳چاق میکنه 

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
وااااای از دست این همسرم😭😭😭  ما هروعده نوشابه داریم  میگم نخر بده میگه نخور میگم‌نمی ...

الهی عزیزم اخه واقعا هم بدون نوشابه نمیشه ....😁

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2706