1421
1363
عنوان

مدل لباس نامزدیم خوبه ؟ مزونی میشناسین چنین لباس های داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1123 بازدید | 104 پست

رنگش  میخوای چه رنگی انتخاب کنی؟

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس

ای کاش حداقل یکی دو سایز تا اون موفع کم کنی که لباس بهتر گیر بیاری

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم نفسم...اومدی و شدی همه زندگیم. جونم بهت بسته اس. کی این چند هفته میگذره که بتونم بغلت کنم😍با جون و دلم عاشقتم ارمیای مامان 😘

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

چه خوش سلیقه ای ...مبارک باشه عزیزم

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
1390
من با سایز ۵۰-۴۸ لباس نامزدیم ابی نفتی بود ۶-۷ سال پیش بذار عکس بدم

همیشه عکس بدین 

اتفاقا ابی نفتی ام مد نظرم هست 

کلا رنگ های تیره بهتره 

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است.
1376
1403
الان لاغرما

اینجا چن سالت بود؟

سالها بگذشته از میلاد من.                                        کو یکی مردانه باشد یاد من.                                      من و تنهایی و یک شمع روشن.                                 خدایا نکند باد بیاید😢
1391