2410
2553
عنوان

راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 84 پست
اخه کاری از دسم بر نمیاد شما که شرایطمو نمیدونین😢😢

عزیزم شما خدا رو داری و خانمی که اینقدر با جدیت به اهدافش رسیده قطعا محکمه ...بهش بگوووو ما قراره یه عمر کنار هم باشیم من سر خورده نکن این خوشبختی و زندگی خراب نکن نزار تو دلم بمونه 

ناراحت نباش هر کاری کردی برا همسرت و بخاطر علاقه ات به زندگی بوده و شما الان بین دو هدف مهم سر در گم ...

باران جان من انقد شرایطم سخت بوده که همین الان با اینکه هنوز عروسی نکردیم و 5ماهه نامزدیم دارم کناره همسرم زندگی میکنم 

دی ماه عروسیمونه تازه ولی از فردای عقد باهاش امدم  شهر خودش 

دیگه حسابشو بکن خودت

اسب نفس بریده را طاقت تازیانه نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حتی چیزایی که اگه هر مردی دوستم داشته باشه روش نمیشه یا جرئت نمیکنه از زنش بخواد منه بدبخت جوری وانم ...

عزیزم شما زن ایشونی نه برده و قرار نیست که هر سازی زد تو برقصی یکم به خودت بیاد به همسرت احترام بزار و زندگیتو بساز اما نه به هر قیمتی من واضح و شفاف منظوراتو نمیفهمم اما من ده ساله متاهلم اما خیلی از خواسته های شوهرم بی پاسخ موندن که هیچ وقت براش اجرا نمیشن...

2720
عزیزم شما زن ایشونی نه برده و قرار نیست که هر سازی زد تو برقصی یکم به خودت بیاد به همسرت احترام بزار ...

خب شما که شرایطه منو نداری من بخاطر اینکه با انتخاب کردن من بعنوان همسرش منو از جهنم بیرون اورد همیشه احساس میکنم بهش مدیونم😢😢

باران جان من انقد شرایطم سخت بوده که همین الان با اینکه هنوز عروسی نکردیم و 5ماهه نامزدیم دارم کناره ...

متوجه شدم عزیزم ...اما اول همیشه خودتوووو دوست داشته باش اینوووو یادت نره دوستم چون تنها کسی که فقط تو رو درک میکنه خودتی و هیچوقت بخاطر هیچکس خودتوووو نشکن و معیار و عقاید خودتو حفظ کن همسر عزیزه اما نه به اندازه ی خودت ...اگرم کاریوووو دوست نداری بگووودوست ندارم نزار بشه وظیفه و کسی قدر کارتووو ندونه و بگه که وظیفه همسری ات هست حالا اگر دوست داری یه سختی تحمل کنی که بهش بگی برام مهمی اونم سالی ...ماهی مناسبتی نه هر روز ...و اینکه بعدها که دلت میشکنه احساس پشیمونی و اشتباه نکنی 

خب شما که شرایطه منو نداری من بخاطر اینکه با انتخاب کردن من بعنوان همسرش منو از جهنم بیرون اورد همیش ...

عزیزم ایشون شما رو بعنوان همسر انتخاب کردن حالا هر شرایطی که داشتی الان همسرشی و زندگی مشترک مال دوتاتونه قرار نیست هی یکی صور بده یکی کیف کنه باید دو طرفه باشه وگرنه خسته میشی دیر یا زود و یا خدا نکرده سر خورده ...تازه زندگی رو جدی اش رو هنوز به شما نشون نداده شما اول راه و جوانی.‌‌..زندگی باید به کام دوتاتون باشه تو همه مسایل چه جنسی چه مالی چه عاطفی وگرنه زبونم لال یک طرف خسته و یک طرف طلبکار میشن 

2714
متوجه شدم عزیزم ...اما اول همیشه خودتوووو دوست داشته باش اینوووو یادت نره دوستم چون تنها کسی که فقط ...

چی بگم حرفات همه درسته

الان که اینو گفتی یاده فردای شبه عقدم و چند روز بهدش افتادم 

ینی میشه الان پیشه خودش فک کنه اینکاریم که از همون روزه اول فقط بخاطره اون دارم براش میکنم وظیفه هر زنیه😢😢😢😢😢

میتونی یه کار کنی با دادشش پنهانی صحبت کن و اشک بریز و ازش خواهش کن بگوووو بخاطر شما داره منو از ارزوهام و اهدافم دور میکنه سعی کن برادرش یه طوری احساسی کنه که نسبت بهت احساس مسیولیت کنه 

عزیزم ایشون شما رو بعنوان همسر انتخاب کردن حالا هر شرایطی که داشتی الان همسرشی و زندگی مشترک مال دوت ...

هیچ وقت به این چیزایی که میگی فکر نکردم ینی انقدر غرقه این بودم و هستم که ی سره سوزنم کمبود نداشته باشه تازه الان بعد مدتها یادم افتاد با اینکه از فردای عقد توی خونشم هنوز معنیه اوج لذت جنسیو تجربه نکردم ینی اصلا بهش فکر نمیکردم همون اوایل فک کردم شاید همش همینه یا من اینجوریم 

ولی واسه اون بحز اینکه الانم خیلی راضیه تازه بعد عروسی بیشتر از اینم زندگیش بکامش میشه

راستی نگفتم گه هنوز دخترم

بعدم شوهر کردی که راحت بتونی حرفا دلتووو باهاش در میون بزاری نه درد بکشی و تو خودت بریزی اگر قراره نتونی بهش بگی و مخالفت یا موافقتت رو بگی چطور میخای بفهمی که ایشون اصلا درکت میکنن یا نه قرار نیست همیشه موافق باشی و حالت کوک باشه که یوقت ایشون احساس کمبود نکن اینطور بعد یه مدتم میشی فقط وسیله عزیزم که حتی حق اظهار نظر تو هیچ موردی نداره حتی مسایل شخصی خودش

اگه پدری داشتم که خانوادش براش مهم بود الان نباید هر لحظه یکی یکی یادم بیاد که وای من تا الان داشتم این کارارو میکردم بدون اینکهحس کنه لازم بزبون بیاره و ازم بخواد

نمیدونم خودمم 

یجورایی وقتی ی رفتاراییو ازش میدیدم که واقعا بعید میدونستم هیچ مردی اینجور باشه حس میکردم بخاطر اون برخورداش منم باید یجوری قدردانش باشم

نمیدونم چجوری برات بگم خب

2706