2726
عنوان

راهنمایی

373 بازدید | 84 پست

کسی میدونه راهی واسه اینکه اختیارات قانونی شوهر رو ازش بگیره وجود داره یا نه

شما اگه چیزی براتون خیلی مهم باشه و شوهرتون مخالفت کنه چجوری راضیش میکنین؟

اسب نفس بریده را طاقت تازیانه نیست

زبونِ خوش

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دیگه الان که کار از کار گذشته عقد کردیم تموم شده دیگه اول گفتم ضمن عقد بزار قبول نکرد ولی قول داد ک ...

عجب ...خوب عزیزم مشکلت چیه اونموقع بهش گفتی و برات مهم بود و نزاشت بشه شرط ضمن عقد و اگر قول داده چرا عمل نمیکنه

زبونِ خوش

ای خدا زبونه خوش که چیزی نیست

اگه بدونی بخاطر اینکه هیچ کم وکاستی حس نکنه تن به چ کارایی دادم

تایپیک دیروزمو میدیدی اینو نمیگفتی 😦😦😦😦😦

عجب ...خوب عزیزم مشکلت چیه اونموقع بهش گفتی و برات مهم بود و نزاشت بشه شرط ضمن عقد و اگر قول داده چر ...

من تنها اززوم گرفتن بورسیه تحصیلی کانادا بوده

علاوه بر شرایط سخته زندگیم هر بدبختی رو به امیده رسیدن به این ارزوم تحمل کردم 

نامزدمم قبول کرد اون‌موقع

ولی الان میگه اون‌موقع مادرم زنده بود الان که فوت شده اگه ما بریم برادرم اینجا تنها میشه باید اول سروسامونش بدم بعد بریم میگه هر وقت ازدواج کنه داداشش میتونیم بریم😦😦😦😦

من تنها اززوم گرفتن بورسیه تحصیلی کانادا بوده علاوه بر شرایط سخته زندگیم هر بدبختی رو به امیده رسید ...

شاید ایشون نخوان حالا حالا ازدواج کنن اینده شما بخاطر یکی دیگه عقب بیفته برا چی ...جدی با همسرت صحبت کن بگو قولی که به من دادی من به حرفت استناد کردم نباید که قولت حتما ثبت میشد اگر قراره بزنی زیر قول و تعهداتت دوره عقد گذاشتن برا همین شناخت ها ...منو از اعتمادی که بهت کردم پشیمون نکن.

2706