1345
1363
عنوان

زن عقل ندارد

441 بازدید | 37 پست

جوانی گفت زن عقل ندارد شیخ در جوابش گفت بی عقلی زن در این بود که جاهلی مثل تو را 9 ماه در شکم پرورش داد 2سال شیر داد 20سال منتظر شد تا احمقی مثل تو را بزرگ کند تا بهش توهین کنی

یکی از عزیزانم مریضه ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤

آفرین بر شیخ 😂

❤من یک آفرودیتم❤ آفرودیت ها می تازند و اصلا توجه نمیکنن که تو جامعه کنونی چه القاب زشتی به آنها داده میشه �☇ آفرودیت یعنی زندگی _زندگی یعنی آفرودیت _ این دو کلمه در هم تنیده اند❤

🙄🙄

خواب دیدم از تو دور شدم*وای که عجب خواب بدی*گفتم بیا باهم بریم،گفتی که راه و بلدی*هرچی صدات کردم نری اما به جایی نرسید*یکی یجا فریاد میزد دیوونه از قفس پرید*صبح که رسید بیدار شدم*دیدم یه ناااامه روی در*نوشته بودی که سلام مدتی رو میرم سفر*بغضی نشست توی گلوم خوابم یا این حقیقته*بازم صدات کردم ولی دیدم سکوت جوابته*گفتم که شاید این سفر تموم میشه همین روزا*دوباره باز میبینمت چه خوش خیال بودم خدااا*ساعت و لحظه هام گذشت چشمام به کوچه خیره بود*من منتظر بودم بیای خیلی دلم تنگ شده بود*روزا مثل دیوونه ها پرسه زنون تو کوچه ها*شبا یه گوشه از اتاق گریه و اه بی صدا*مثل همون خواب سیاه رفت و منو تنها گذاشت*گفتن این قصه ی تلخ ارزش خوندن و که داااشت**😔😔😔

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1379
1376

دم آقاشیخ گرم😎

یبار مهمون داشتیم.سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه .گفت :بفرمایید کالاد ساهو 😐    ما😳     کالاد ساهو 😬     بابام😨    مهمون😁     آخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂                                                                                                                                                            دوستای مهربونم 💜ممنون میشم اگه برای حاجتام، یدونه صلوات بفرستین 😍   1_خریدنِ یه خونه نقلی که مال خودمون باشه و مستقل بشیم❤️    2_شفای مریضایی ک تو فامیلم هست❤️     3_آمرزش روحِ پدرم وسلامتیِ خانواده ام❤️    4_ خدای مهربون،بوَقتِش،بهم یه بچه ی سالم وصالح بده❤️🙏 5_ارتقاء شغلی همسرم♥                   مرسی از محبتتون😍
لطفا موضاعات جدیدتر بزارین... این خیلــــــــــــــی قدیمیه😒😒😒

قدیمیه و اینقدر حق زن هنوز خورده میشه

یکی از عزیزانم مریضه ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤
1226
1364