2726
عنوان

یک جمله از سیاست زنانه ای که یاد گرفته ای بنویس

| مشاهده متن کامل بحث + 1873 بازدید | 102 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خونه مادرشوهر زیاد کار نکن ک وظیفه نشه..زیادی صمیمی نشو..مشکلات خونوادتو بهشون نگو...برا شوهر هم ک محبت...امروز یه ویس گوش دادم از دکتر حورایی میگف استقبال و بدرقه خیلی مهمه..چون نشانه احترامه ..مردا هم ب احترام بیشتر نیاز دارن...و..

چیزی که من تجربه کردم این بوده که زن باید تو پیشرفت زندگی نقش داشته باشه و فعال باشه اینطوری مرد ازش حساب میبره و احترام خاصی بهش میزاره

شوهر من همیشه میگه اگه تلاشای تو نبود ما صاحب خونه ماشین نمیشدیم پیشرفتمو مدیون تو هستم

من مخالف این حرفم که زن خرج زیاد کنه ارزشش میره بالا چون به نظر مرد یه مصرف گرا میاد که شوهرو به چشم کارت بانکی میبینه فقط .

متاهل هستم
😂😂 ن فاز منفی نده اصلا اگه اونجوری بگی سعی میکنه کارشو درست انجام بده ، یجورایی انرژی میگیره

میدونم عزیزم شوخی کردم ولی خدایی سخته هرکاری کردن هیچی نگی😤😤😤آخه ماشالا گند کاریاشون یکی دوتانیست ک 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
چیزی که من تجربه کردم این بوده که زن باید تو پیشرفت زندگی نقش داشته باشه و فعال باشه اینطوری مرد ازش ...

خوب من نگاه میکنم تصف حقوقش برا قسطامیره بعدشم برای پوشک وخرج ماهانه کمم میاریم خوبه دیگه به خرج ارج دارنمیرسیم 

عشقم پسرم ودخترنازم