2703
2553
عنوان

یک جمله از سیاست زنانه ای که یاد گرفته ای بنویس

| مشاهده متن کامل بحث + 1871 بازدید | 102 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچوقت ی ممدو الکی بزرگ نکن در حد شخصیتش بهش بها بده ادب و ادب و بازم ادب واسه ی خانم بشدتتتتتت نیا ...

ممد کیه همه جا میگی😀😀

قهر که میکنی مراقب فاصله ها باشید ..                        بعضی ها همین حوالی                                    منتظره جایه خالی برای نشستن میگردن
میگن باجناق فامیل نمیشه ژیان هم ماشین نمیشه (در کنار اینا )جاری هم فامیل نمیشه

من دید منفی داشتن رو رد میکنم

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌
2720
یاده درسای دبیرستان افتادم 😂

😂😂😂😂😂😂😂😂

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  

اگه شوهرت دشمنت باشه دنیا دوستت ب هیچ کاری نمیاد ولی اگه دنیا دشمنت باشه شوهرت دوستت پس همه چی داری ،البته من اینو ازیه جایی خوندم ک خیلی باهاش موافقم👍👍👍

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
2714
پوست تنتو بشکاف وپولتو بزار توش؛یعنی همیشه یه پس انداز مخفی از شوهرت داشتع باش

من اينوزيادشنيدم ولي نميدونم به چه كاري ميادمثلا مامانم يامادرشوهرم هرچي بخوان فراهمه خودمم كارت همسرم دستمه

كاش زمان به عقب برميگشت

❣ وقتی مردی اززنش تعریف میکنه 🤔

❌زن نباید هیچوقت بگه نه اینجوریم نیست که میگی

❌یانگه مرسی نظر لطفته

یا امثال این جمله ها

✅باید بگه خب مشخصه وقتی عشق توام بایدم اینجوری باش

✅یا بگه عشق توام دیگه یاخانوم شماام دیگه

✅وقتی اقامون انقد خوبه خب مشخصه یه فرشته نصیبش شده

💠ذهن مردها یجوری تنظیم شده که ازاول خودتو هرجور نشون بدی تا اخر هم همونطوری هستی.

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2706