1422
1411
عنوان

یک جمله از سیاست زنانه ای که یاد گرفته ای بنویس

| مشاهده متن کامل بحث + 1778 بازدید | 102 پست
تعصب هیچکسو نکشید ، بخاطر کسی دیگه تو خونتون دعوا راه نندازین 😐

عالی 

قهر که میکنی مراقب فاصله ها باشید ..                        بعضی ها همین حوالی                                    منتظره جایه خالی برای نشستن میگردن

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

هیچوقت ی ممدو الکی بزرگ نکن در حد شخصیتش بهش بها بده ادب و ادب و بازم ادب واسه ی خانم بشدتتتتتت نیا ...

😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

برای‌سلامتی‌وطول‌عمر‌پدر‌و‌مادر‌وبردار‌ودخترم‌یه‌صلوات‌میفرستی
1390

هیچوقت وقتی شوهرت بدکاری میکنه نزن تو سرش بگو اه تو بی عرضه ای

ب جاش بگو فدای سرت ایشالا دفعه بد کارتو خوب انجام میدی

اقایونی که درخواست دوستی میفرستین واقعا درونه من چه چیزی هست که فکر میکنین میشینم درد و دل شمارو گوش میدم  اگه خیلی دلت پره بشین تو دسشویی  
1376
هیچوقت ی ممدو الکی بزرگ نکن در حد شخصیتش بهش بها بده ادب و ادب و بازم ادب واسه ی خانم بشدتتتتتت نیا ...

ممد کیه همه جا میگی😀😀

قهر که میکنی مراقب فاصله ها باشید ..                        بعضی ها همین حوالی                                    منتظره جایه خالی برای نشستن میگردن
میگن باجناق فامیل نمیشه ژیان هم ماشین نمیشه (در کنار اینا )جاری هم فامیل نمیشه

من دید منفی داشتن رو رد میکنم

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌

هیچوقت از یکی دیگه جلوی شوهرت تعریف نکن چون توجه شوهرتو ب اون شخص جلب میکنی

اقایونی که درخواست دوستی میفرستین واقعا درونه من چه چیزی هست که فکر میکنین میشینم درد و دل شمارو گوش میدم  اگه خیلی دلت پره بشین تو دسشویی  
1418
یاده درسای دبیرستان افتادم 😂

😂😂😂😂😂😂😂😂

دعای مادرا عجیب گیراست ، یادش بخیر مامانم همیشه بهم میگفت الٰهی پیر شی مادر، چه زود مستجاب شد!!! از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مااااماااانم😢😢😢😢

اگه شوهرت دشمنت باشه دنیا دوستت ب هیچ کاری نمیاد ولی اگه دنیا دشمنت باشه شوهرت دوستت پس همه چی داری ،البته من اینو ازیه جایی خوندم ک خیلی باهاش موافقم👍👍👍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلاخره پسرمو بغل کردم ،خدایا چجوری شکرت کنم تورو ک انقد بزرگی ،شکرت ک بهم بزرگترین معجزت رو دادی ،قول میدم ازاین امانتی ک بهم سپردی بیشترازجونم نگهداری کنم ،شکرت ک مادرشدم خدا جونم خیلی دوست دارم خودت پسرمو حفظ کن 😍😘❤

هرکاری قراره انجام بدم پیش خانواده همسرم جییییک نزنم که مانعش نشن

رگ خواب همسرتو پیدا کن همه چی تمومه

عقـــدم  واســـم دعــا کنیــــد خوشبــــخت بشـــــم  بعد ۴سال و نیم به عشقم رسیدم  بعد کلی سختی و استرس و زحمت آخرش بهم رسیدیم  
پوست تنتو بشکاف وپولتو بزار توش؛یعنی همیشه یه پس انداز مخفی از شوهرت داشتع باش

من اينوزيادشنيدم ولي نميدونم به چه كاري ميادمثلا مامانم يامادرشوهرم هرچي بخوان فراهمه خودمم كارت همسرم دستمه

كاش زمان به عقب برميگشت

❣ وقتی مردی اززنش تعریف میکنه 🤔

❌زن نباید هیچوقت بگه نه اینجوریم نیست که میگی

❌یانگه مرسی نظر لطفته

یا امثال این جمله ها

✅باید بگه خب مشخصه وقتی عشق توام بایدم اینجوری باش

✅یا بگه عشق توام دیگه یاخانوم شماام دیگه

✅وقتی اقامون انقد خوبه خب مشخصه یه فرشته نصیبش شده

💠ذهن مردها یجوری تنظیم شده که ازاول خودتو هرجور نشون بدی تا اخر هم همونطوری هستی.

1424