1421
1411

هرکی یه سیاستی یاد گرفته هر جمله که باعث موفیقت شده رو بنویس 

قهر که میکنی مراقب فاصله ها باشید ..                        بعضی ها همین حوالی                                    منتظره جایه خالی برای نشستن میگردن

سیاست زنانه چیست اصلا؟!

سیاست زنونه مردونه داره؟!

😁

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

میگن به شوهر محبت کن ولی من هرچی محبت کنم فکر میکنه محتاجم و از ترسمه برا همین پرو میشه 

قهر که میکنی مراقب فاصله ها باشید ..                        بعضی ها همین حوالی                                    منتظره جایه خالی برای نشستن میگردن
1432

حفظ حریم ها با خانواده ی شوهر 

به از این چه شادمانی که ❤  تو ❤جانی و جهانی💏خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

هیچوقت بخاطر بقیه با همسرت دعوا نکن

سعی کن جلوی بقیه با همسرت بحث نکنی

اقایونی که درخواست دوستی میفرستین واقعا درونه من چه چیزی هست که فکر میکنین میشینم درد و دل شمارو گوش میدم  اگه خیلی دلت پره بشین تو دسشویی  
1394

با خانواده شوهر صمیمی نشو

هرچیزیو بهشون نگو

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انقدر نذری‌های مختلف جمع کردیم که موقع شام مامانم منو میده دستمون میگه هرچی ‌میخواید انتخاب کنید

به حانواده شوهر رو بدی آسترم باید بدی

خوبی کنی میشه وظیفه ات

مامانم حالش خیلی بهتره ممنونم که برام سوره حمد میخونید😘انشالله به آرزوهای قشنگتون برسید و عاقبت به خیر بشید خوندید بهم بگید😍
1403
1391