1373
1363
عنوان

خرید جهیزیه😍خوش سلیقه ها بیان+عکس

5925 بازدید | 271 پست

رنگ کرم و طلایی و قهوه ای خوبه؟برا پذیراییم اتاقام یکی طوسی یکی سفید تابچه بیاد نظرتون؟چیا بکارمیاد چیا بکار نمیاد؟؟؟

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

کرم طلایی قهوه ای قدیمی شده  الان همه دارن صورتی میخرن 

اگه از نظر دینی با حرف من مشکل داری ریپلای نکن چون هیچ علاقه ای به افکار پوسیده ندارم مجبور میشم جوابتو بدم دلت میشکنه😉حتی شما دوست عزیز
1379

خوبه ترکیب پذیراییت چون الان این رنگ هم مده هم اینکه تقریبا ترکیباش قشنگن چشم رو اذیت نمی کنن برای اتاقا به نظرم طوسی خسته کننده هست یه رنگ قشنگ و آرامش بخش بزن مثلا یه بنفش خوش رنگ یا آبی خوش رنگ

1376

من اگه برگردم چهار سال پیش ،قطعا اشپزخونمو صورتی میگیرم وسایلشو

پذیراییم آبی سفیده،دوسش دارم

اتاقمم بنفشه دوسش دارم ولی اشپزخونمو نه

یبار مهمون داشتیم.سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه .گفت :بفرمایید کالاد ساهو 😐    ما😳     کالاد ساهو 😬     بابام😨    مهمون😁     آخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂                                                                                                                                                            دوستای مهربونم 💜ممنون میشم اگه برای حاجتام، یدونه صلوات بفرستین 😍   1_خریدنِ یه خونه نقلی که مال خودمون باشه و مستقل بشیم❤️    2_شفای مریضایی ک تو فامیلم هست❤️     3_آمرزش روحِ پدرم وسلامتیِ خانواده ام❤️    4_ خدای مهربون،بوَقتِش،بهم یه بچه ی سالم وصالح بده❤️🙏 5_ارتقاء شغلی همسرم♥                   مرسی از محبتتون😍

حالا که میخواین تازه خرید کنین جا داره بگم که توی دکوراسیون جدید ی اصطلاح بعنوان ته به کرم و قهوه ای خیلی باب شده بیشتر از طراحی ترکیه ای استفاده میکنن از رنگ هاایی مثل طوسی و سفید و صورتی و این دست استفاده کنین هیچوقتم قذیمی نمیشه

ن باباانقد بدم میاد مگه میخوام خاله بازی کنم😂

همش صورتی نیس که پایه اصلی رنگا سفید صورتیه دیگه بستگی به سلیقه داره چه جوری ترکیب رنگ انجام بدی خرید کنی به دل بشینه 

اگه از نظر دینی با حرف من مشکل داری ریپلای نکن چون هیچ علاقه ای به افکار پوسیده ندارم مجبور میشم جوابتو بدم دلت میشکنه😉حتی شما دوست عزیز
1378
من اگه برگردم چهار سال پیش ،قطعا اشپزخونمو صورتی میگیرم وسایلشو پذیراییم آبی سفیده،دوسش دارم اتاقم ...

آخه آشپزخونه که چیز خاصی نداره 

یه سرویس قابلمه ست و یه سرویس پلاستیک 

همینارو هم میتونین کم کم صورتی بگیرین

میشه برای سلامتی امام زمان (عج) یه صلوات بفرستین🙏🌼😘 آدم نون قلب خودشو میخوره💓
1364