2703
2553
عنوان

بنظرتون دخترا باید از چه سنی آشپزی یاد بگیرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 58 پست
الان تو خیلی از کشورا خودشون غذا درست نمیکنن و اماده میخورن چون معتقدن وقت با ارزش تر از اینه که صرف ...

آهان میشه شما بفرمایی که اون زمان رو صرف کدوم پروژه میکنن خانما؟ اگر شاغل باشن مقبوله خب نمیتونه مثل همون خارج از کشوری که شما میگی اکثر مردم شاغلن و وقت اشپزی ندارن 

ما ایرانیا فقط کارای راحت خارجیارو تقلید میکنیم عادتمونه کلا اینم سر اون همه تقلید...

خدا حفظشون کنه سایشون بالای سرتون باشه 

قربونت برم عزیزم😻

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم از کلاس پنجم آشپزی رو یاد گرفتم بچه بزرگ خونه بودم و مامانم خواهر کوچیکمو حامله بود ویار بدی داشت اصلا نمیتونست بیاد داخل خونه از  صب تا شب داخل حیاط بود  منم دیگه خواستم کمکش کنم شروع کردم به آشپزی اوایل افتضاح بود😂مثلا اولین باررکه قیمه پختم به جای زرد چوبه دو‌تا قاشق پر فلفل قرمز ریخته بودم  لپه ها یه طرف میرفت گوشتاش یه طرف 😂

2720
آهان میشه شما بفرمایی که اون زمان رو صرف کدوم پروژه میکنن خانما؟ اگر شاغل باشن مقبوله خب نمیتونه مثل ...

خب واسه همین گفتم دنیا داره پیشرفت میکنه دیگه !!!

وقتی ایران هم پیشرفت کنه کم کم خانوما و اقایون حقوق برابر میگیرن و به طور برابر در جامعه حضور پیدا میکنن و وقت جفتشون به یک اندازه ارزشمند میشه.و از وقتشون درست ترین و بهترین استفاده رو میکنن

اونی هم که ذاتا به اشپزی علاقه داره از وقتش واسه ایجاد شغل در همون حیطه استفاده میکنه اون موقع.

دخترعموی من چندماه دیگه میره تو 20سال زنعموم بهش گفت برو چایی دم کن اینم رفت تو آشپزخونه و برگشت ...

بعضی ها دیگه نوبری هستن باشه بگیم زیاد آشپزی نکن بعضی بعضی چیز ها واقعا لازمه زندگی هست من دختر خواهر شوهرم هر وقت ظرف میشوره من میرم میبینم کثیف گذاشته اونجا مجبوری دوباره خودم میشورم بعدا فکر نکنن من شستم کثیف گذاشتم اونجا حالا بچه هم نیست ها ۱۹ سالشه منم ۲۱ سالمه منم زیاد بلد نیستم ولی نیاز زندگی رو دیگه بلدم حالا تازه ازدواج هم کرده نمی دونم خونه مادر شوهرش الان چطوری میشوره 🤣🤣

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
خب واسه همین گفتم دنیا داره پیشرفت میکنه دیگه !!! وقتی ایران هم پیشرفت کنه کم کم خانوما و اقایون حق ...

الان پایه حقوق یکو نیمه دو تا بنده خدا روزی هشتاد تومن‌ غذا سفارش بدن(کف کف قیمت) بیست روزشم بخورن‌ میشه یکو شیشصد کرایه خونشونم یه تومن بدن هیچی دیگه سر سال باس خودشونو بذارن مزایده بلکه خرجی اون یکی دراد

بابا ما الان گیر کار ثابتیم با همون کف حقوق نیست

شما میگی برابری و پیشرفت؟والا خیلی خوشبینی شما

الان پایه حقوق یکو نیمه دو تا بنده خدا روزی هشتاد تومن‌ غذا سفارش بدن(کف کف قیمت) بیست روزشم بخورن‌ ...

شما انگار کلا با واژه پیشرفت در اینده بیگانه اید☹منظور الان نیست که حقوق الان رو میگید منظور اینده است.

خب طبیعتا الان این شرایط وجود نداره وگرنه میگفتم الان اینجوری باشیم نمیگفتم وقتی کشورمون پیشرفته شد

الان ایران به دلایل خاصی که نمیتونم بگم نمیتونه پیشرفت کنه اما بعدها ممکن میشه و پایه حقوق هم تغییر میکنه و هم تراز میشه با بقیه کشورا.

2714
شما انگار کلا با واژه پیشرفت در اینده بیگانه اید☹منظور الان نیست که حقوق الان رو میگید منظور اینده ا ...

کاش همه چیز مثل چیزی بشه که توی ذهن شماست منم بیگانه نیستم با واژه پیشرفت ولی اینجا پیشرفت خیلی وقته معناشو از دست داده پسرفت نباشه پیشرفت پیشکش...

کاش همه چیز مثل چیزی بشه که توی ذهن شماست منم بیگانه نیستم با واژه پیشرفت ولی اینجا پیشرفت خیلی وقته ...

ما با امید هست که زنده ایم

اگه امید نداشته باشیم تحمل زندگی و مشکلاتش سخت میشه.

البته بعید میدونم پیشرفت ایران به عمر من قد بده اما مطمئنم همچین روزی میرسه.

من از هفده سالگی که تازه خواستگارام شروع شدن سعی کردم یاد بگیرم 

کم کم یاد بگیر خیلی خوبه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …