2726
عنوان

بنظرتون دخترا باید از چه سنی آشپزی یاد بگیرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 58 پست
من ۲۲ سالمه فقط ماکارونی و کتلت بدم  کم کم یاد میگیریم بابا چه عجله ایه دنیا داره پیشرفت میکن ...

قراره مواد غذایی دست و پا درارن خودشن جمع شن دور هم؟پیشرفت دیگه در این حد به ایران نمیرسه:/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قراره مواد غذایی دست و پا درارن خودشن جمع شن دور هم؟پیشرفت دیگه در این حد به ایران نمیرسه:/

الان تو خیلی از کشورا خودشون غذا درست نمیکنن و اماده میخورن چون معتقدن وقت با ارزش تر از اینه که صرف غذا پختن بشه و میگن  رستوران ها و غذا های اماده واسه همین به وجود اومدن غذاهاشونم دست و پا ندارن.

ایران هم بالاخره یروز در تراز جهانی قرار میگیره دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره.

غذاهای ایرانی خیلی سختن و دیر اماده میشن باید خیلی به اشپزی علاقه داشته باشی که بتونی غذای ایرانی درست کنی وگرنه متنفر میشه ادم از اشپزی .

2728

فقط دخترا که نه پسرا هم باید یاد بگیرن 

سن خاصی نداره باید علاقه داشت من از پارسال که پسرم کلاس شیشم بود بهش درست کردن بعضی غذاهای ساده رو یاد دادم چون نمیخوام وقتی ازدواج کرد فک کنه زن آشپز و کلفته  یا حتی تنها باشه بتونه از پس خودش بربیاد 

فقط دخترا که نه پسرا هم باید یاد بگیرن  سن خاصی نداره باید علاقه داشت من از پارسال که پس ...

من بابام دستپختش محشرهههههههه

بیشتر غذاهارم بلده

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕
جوری نباشه که مثل دوست من تو ۱۷ سالگی تخم مرغ رو بدون روغن بپزه بعد بگه من فکر کردم سفیده همون روغن ...

دخترعموی من چندماه دیگه میره تو 20سال

زنعموم بهش گفت برو چایی دم کن

اینم رفت تو آشپزخونه و برگشت

یه ربع بعد که زنعموم رفت چایی بریزه ،دید دخترعموم چایی خشک و ریخت تو قوری گذاشت رو سماور😐نمیدونست باید آب جوشم بریزه توش😐😐😐

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

من پنجم ابتدایی بودم ماکارونی درست کردم خیلی عالی در اومد  مامانم اینا رفته بودن شهرستان ختم من مونده بودم خونه دایم چون کیلد خونه رو داشتم با دختر عمه هام و داداش کوچیکم رفتیم خونه ماکارونی پختم واقعا عالی بود هیچوقت یادم نمیره از اون موقعه شروع شد ولی ن همیشه گاهی اوقات درست میکردم 

🐝🐜🐞🌳🌲🌴
2706