1428
1389
عنوان

بنظرتون دخترا باید از چه سنی آشپزی یاد بگیرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 58 پست

من 19سالم بود که اومدم خونه خودم

غیر از برنج و یه غذای ساده که دوران عقدم درست میکردم

بقیه غذاهارو برای اولین بار تو خونه خودم درست کردم

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

من در منزل فقط به آشپزی مادر مینگریستم و میخوردم 😆

ولی الان در منزل شوهر هم آشپزی میکنم هم میخورم هم میخوره هم میگه به به😁

سخت نیس بابا بیخیال 

زندگی به مو بنده،حال بد کیلو چنده،خوش باشو صفا کن
جوری نباشه که مثل دوست من تو ۱۷ سالگی تخم مرغ رو بدون روغن بپزه بعد بگه من فکر کردم سفیده همون روغن ...

خخخ این که خوبه

دوست من همسن خودمه

خواسته بود تخم مرغ آبپز درست کنه

آبو جوش آورده بود..تخم مرغو شکونده بود توش😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است
1444
من ۲۲ سالمه فقط ماکارونی و کتلت بدم  کم کم یاد میگیریم بابا چه عجله ایه دنیا داره پیشرفت میکن ...

قراره مواد غذایی دست و پا درارن خودشن جمع شن دور هم؟پیشرفت دیگه در این حد به ایران نمیرسه:/

هروقت رفتن خونه شوهر

خواهشا برای حل مشکلم صلوات بفرستین.(به سادگی از کنار امضام رد نشین)واقعا توان بحث با یه عده رو ندارم اعصابمو میخوام وقف زندگیه خودم بکنم.پس اگه کلا جواب ریپلایتون رو نمیدم.ببخشید🌹
قراره مواد غذایی دست و پا درارن خودشن جمع شن دور هم؟پیشرفت دیگه در این حد به ایران نمیرسه:/

الان تو خیلی از کشورا خودشون غذا درست نمیکنن و اماده میخورن چون معتقدن وقت با ارزش تر از اینه که صرف غذا پختن بشه و میگن  رستوران ها و غذا های اماده واسه همین به وجود اومدن غذاهاشونم دست و پا ندارن.

ایران هم بالاخره یروز در تراز جهانی قرار میگیره دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره.

غذاهای ایرانی خیلی سختن و دیر اماده میشن باید خیلی به اشپزی علاقه داشته باشی که بتونی غذای ایرانی درست کنی وگرنه متنفر میشه ادم از اشپزی .

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت و کسی که تربیتت کرده رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .
1391

فقط دخترا که نه پسرا هم باید یاد بگیرن 

سن خاصی نداره باید علاقه داشت من از پارسال که پسرم کلاس شیشم بود بهش درست کردن بعضی غذاهای ساده رو یاد دادم چون نمیخوام وقتی ازدواج کرد فک کنه زن آشپز و کلفته  یا حتی تنها باشه بتونه از پس خودش بربیاد 

1331