1861
1823

من۱۸سالمه

فقط ماکارونی بلدم😪

البته بجز سیب زمینی و نیمرو😂

بنظر شما باید از چه سنی یاد میگرفتم؟

کلا چه سنی برای یادگرفتن آشپزی خوبه؟

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825
من خودم از 12 یاد گرفتم

الان چن سالته؟

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕

من تا ۲۵ سالگی هیچی بلد نبودم

ازدواج کردم خود به خود یاد گرفتم با دو سه مرتبه آزمون و خطا

بنابراین الزام و اجباری در یادگیری نیست:)

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
1846

جوری نباشه که مثل دوست من تو ۱۷ سالگی تخم مرغ رو بدون روغن بپزه بعد بگه من فکر کردم سفیده همون روغن خودش هست 😐😑

🤗99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد 😍.. برای منم دعا کنید در حد یه صلوات که خدا منم به ارزوم برسونه که داشتن یه پسر  و یه دختر سالم و صالح هست بخدا دلم پاکه و با همین دل پاکم برای همه نی نی سایتی ها که درخواست دعا داشتن دعا کردم و دعا هم خواهم کرد شما هم برای من دعا کنید ممنون میشم واقعا خدایا برای شنیدن صدام شکرت نشنیدی هم بازم هزار مرتبه شکرت😍
1794
من 19 سالمه یادنگرفتم زوده فعلا

آره آره زوده واسه ما😂

منم آبان میشه۱۹سالم

هیچ وقت دیر نیست

از همین الان شروع کن

من از راهنمایی بودم مامانم به زور دستور غذا ها رو میگفت تا من یاد بگیرم

بهم هم میگفت کمک کن

مثلا پیاز داغ یا چیزی رو رنده کنم

یواش یواش راه افتادم

البته من مجبور شدم 😔

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستید؟🌺

من ۲۲ سالمه فقط ماکارونی و کتلت بلدم 

کم کم یاد میگیریم بابا چه عجله ایه

دنیا داره پیشرفت میکنه یروز میرسه لازم نباشه ۳ ساعت تو اشپز خونه باشیم واسه درست کردن غذایی که یه ربع طول میکشه بخوریمش.

My only love is Johnny depp
1718