1711
1707

من۱۸سالمه

فقط ماکارونی بلدم😪

البته بجز سیب زمینی و نیمرو😂

بنظر شما باید از چه سنی یاد میگرفتم؟

کلا چه سنی برای یادگرفتن آشپزی خوبه؟

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1718
من خودم از 12 یاد گرفتم

الان چن سالته؟

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕

من تا ۲۵ سالگی هیچی بلد نبودم

ازدواج کردم خود به خود یاد گرفتم با دو سه مرتبه آزمون و خطا

بنابراین الزام و اجباری در یادگیری نیست:)

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
1710

جوری نباشه که مثل دوست من تو ۱۷ سالگی تخم مرغ رو بدون روغن بپزه بعد بگه من فکر کردم سفیده همون روغن خودش هست 😐😑

عاشق دو قلو داشتم با همه سختی هاش یه دوقلوی خوشگل و سالم و صالح یه پسر یه دختر 😍میشه برای رسیدن به خواستم یه صلوات مهمونم کنید ممنون میشم 😄انشالله شما هم هر چی خواسته از خدا دارید برسید اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🤗
1709
من 19 سالمه یادنگرفتم زوده فعلا

آره آره زوده واسه ما😂

منم آبان میشه۱۹سالم

هیچ وقت دیر نیست

از همین الان شروع کن

من از راهنمایی بودم مامانم به زور دستور غذا ها رو میگفت تا من یاد بگیرم

بهم هم میگفت کمک کن

مثلا پیاز داغ یا چیزی رو رنده کنم

یواش یواش راه افتادم

البته من مجبور شدم 😔

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستید؟🌺

من ۲۲ سالمه فقط ماکارونی و کتلت بلدم 

کم کم یاد میگیریم بابا چه عجله ایه

دنیا داره پیشرفت میکنه یروز میرسه لازم نباشه ۳ ساعت تو اشپز خونه باشیم واسه درست کردن غذایی که یه ربع طول میکشه بخوریمش.

شاید باورتون نشه ولی کسی که تفکرش با شما تفاوت داره دشمن نیست بلکه انسان دیگری است.
1712