2410
2553
عنوان

بارداری

62 بازدید | 6 پست

سلام خانوما تروخدا کمکم کنین من باردارم آزمایشم نشون داد که باردارم ولی بعداز دوروز لکه دیدم بعدشم خونریزی دوباره رفتم ازمایش دادم بازم مثبت بود ولی تو سونو چیزی از بارداری نشون نداد خیلی نگرانم یعنی بچه ام سقط شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مبارکه عزیزم.تیتر بتا باید میگرفتی که اعداد قبلی و جدیدو مقایسه کنی. اگه بیشتر شد یعنی سالمه

او را بخوانید که از هر پدر و مادری مهربانتر است... از تمام دردها و نیازهایمان آگاه است... او را بخوانید که بر همه چیز عالم است...همه را به او بسپارید  تا پاسخش را دریافت کنید... در همه شرایط زندگی از خدا تشکر کنید و این شکرگزاری را بصورت عادت در آورید ... از اعماق قلبت  بگو خدایا متشکرم ... آنگاه از آرامش شگفت انگیزی لبریز خواهی شد...

برا لک بینی عزیزم دکترت چی گفت 

شیاف پروژسترون داد یا نه 

خودت تکون نخور ...به سمت چپ بخواب 

فقط برا سرویس پاشو بعد توالت فرنگی برو 

نشاسته گل توی اب سرد حل کن بخور اب کم و غلیظ...

فردا با ازمایش یکی رو بفرس پیش دکترت دارو برات بگیره 

اگه اسپرین میخوری نخور

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...