1373
1389
عنوان

بارداری

62 بازدید | 6 پست

سلام خانوما تروخدا کمکم کنین من باردارم آزمایشم نشون داد که باردارم ولی بعداز دوروز لکه دیدم بعدشم خونریزی دوباره رفتم ازمایش دادم بازم مثبت بود ولی تو سونو چیزی از بارداری نشون نداد خیلی نگرانم یعنی بچه ام سقط شده

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

مبارکه عزیزم.تیتر بتا باید میگرفتی که اعداد قبلی و جدیدو مقایسه کنی. اگه بیشتر شد یعنی سالمه

فقط 37 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
او را بخوانید که از هر پدر و مادری مهربانتر است... از تمام دردها و نیازهایمان آگاه است... او را بخوانید که بر همه چیز عالم است...همه را به او بسپارید  تا پاسخش را دریافت کنید... در همه شرایط زندگی از خدا تشکر کنید و این شکرگزاری را بصورت عادت در آورید ... از اعماق قلبت  بگو خدایا متشکرم ... آنگاه از آرامش شگفت انگیزی لبریز خواهی شد...
1379

برا لک بینی عزیزم دکترت چی گفت 

شیاف پروژسترون داد یا نه 

خودت تکون نخور ...به سمت چپ بخواب 

فقط برا سرویس پاشو بعد توالت فرنگی برو 

نشاسته گل توی اب سرد حل کن بخور اب کم و غلیظ...

فردا با ازمایش یکی رو بفرس پیش دکترت دارو برات بگیره 

اگه اسپرین میخوری نخور

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..