1373
1363

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

خوب تو روکش زیاد میتراشن یذره از دندون میمونه فقط ولی فکر کنم نهایتا تا یماه باید روکش میکرد

سه ماه گذشته لثمم تغییر شکل داده هیچکی جوابگو نیست نمیدونم باید چکار کنم از فرط عصبانیت میخوام خودمو بکشم

1350
ای بابا دیگه اعتماد نکن خواهر من  نمی تونی بری یه دکتر دیگه ؟؟

کلی پول دادم برا روکش یه ملیون دیگم باید بدم . هیچ کسم این کارو قبول نمیکنه هر جا رفتم گفتن ما دست نمیزنیم

کلی پول دادم برا روکش یه ملیون دیگم باید بدم . هیچ کسم این کارو قبول نمیکنه هر جا رفتم گفتن ما دست ن ...

من می شناسم تو تهران 

ولی حیف که اصفهانی 

اونجام پیدا می شه بالاخره دیگه 

سر سلامتیتون ریسک نکنبن 

همبشه برین پیش بهترین دکتر 

اگه خوشتیپه حیفشه نفرین کنی😂 بگو خدایا اینا رو هم خوشتیپ میکنی هم دندونپزشک.لااقل یکیشو میدادی به ...

😭😭😭😭انقدم لارجه و تفریح و گشت و گذار خوش به حال دوس دخترش😭😭😭مجرده🤐

مامانم حالش خیلی بهتره ممنونم که برام سوره حمد میخونید😘انشالله به آرزوهای قشنگتون برسید و عاقبت به خیر بشید خوندید بهم بگید😍
عههه. لثمم عادیه برگشته؟ 😐یه چی میگیا زده نابود کرده همه چیا

عزیزم چقد شد من آسیاب ۳۸۰دادم روکش 

مامانم حالش خیلی بهتره ممنونم که برام سوره حمد میخونید😘انشالله به آرزوهای قشنگتون برسید و عاقبت به خیر بشید خوندید بهم بگید😍
1376
از همه گزینه هایی که این آقای دکتر داره من فقط دوست دخترش رو دارم.😂

😃😃😃

1378
روکش بریچ فرق داره این روکش سه تایی میاد رو دوتا دندون که  تراشوندن و وسطیه که خالیه

آهان برو پیگیر شو حتما

اگه بریجه درسته.لثه رو میتراشن 

اون دوتا دندون رو که تراشونده کاملا سالم بودن الان اندازه یه نقطن و خیلی زرد شدن میترسم انقد دیر روکش آماده بشه دندونام خراب بشن مجبور بشم بکشمشون😢

آره دولتی. نمیدونم تبلیغ بزرگ زده بودن رو دیوار که با مناسب ترین قیمته .دندون پزشکیه تو مرکز سلامته

متاسفانه مراکز دولتی افتضاحن نه فقط تو دندونپزشکی تو بقیه چیزا هم همینجورین

1364