2733
2734
عنوان

بچم به دنیا اومد:-(

645 بازدید | 47 پست

چند روز پیش نوزادم نارس به دنیا اومد 36 هفته بخاطره مسمومیت بارداری ..الان چندروزه بیمارستان بستریم ک فهمیدم زردی داره اونم بخش مخصوص بستری شده ..متاسفانه بد سینه رو میگیره و وزن کم کرده حالا خود بیمارستان کمکی بهش میده منم تا جایی که تونستم و شیر داشتم بهش دادم ولی چون سیره و کنارم نیس شیر زیاد نداشتم...الان سینم داره کم کم شیر میکنه ولی نمیخوره و همش خوابه اصلنم بیدار نمیشه ...امشب سینمو دوشیدم دادم به پرستارش که بجای کمکی با سرنگ بده ولی میترسم بعدا پشیمونی ایجاد کنه....چیکار کنم لخه....بچم موقع سیربودن عین غشیا میافته

من خوشحال ترینم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک باشه انشاالله قدمش خیر باشه واست

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2731
2738

من نفهمیدم الان سوالت چیه 

ولی کار خوبی کردی سینتو بدوش تو یخچال و فریزر هم میتونی نگهداری همونو بهش بدی 

اون کلاسی که میذارن برای آموزش شیردهی جدی بگیر و نکته هارو عمل کن ایشالا کم‌کم سینتو میگیره 

مبارکم باشه قدمش 😍😍😇😇

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

اول که مبارک باشه. بعد اینکه نگران نباش، بزار زردیش خوب بشه بعد اگه شیر داشتی، شیر خودت رو بده، برای نوزادهایی که زردی میگیرن، با شیرخشک زودتر خوب میشن

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

عزیزم مبارکه ولی هرجور هست شیر خودتو بده تمام تلاشت وبکن ااسریع وزن بگیره وزردیش دفع بشه.میشه بگی علاعمت چی بود سی وشیش هفته زایمان کردی؟؟کمر درد ودل درد پریودی داشتی؟؟؟

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

حتما سعی کن شیرتو بدوشی از این گیاهیا واسه زیاد کردن شیرتم بخور 

به امید خدا چندوقت دیگه مرخص بشه بتونی خوب شیرش بدی

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2706