2726
عنوان

خاطره ی زایمانم😍 داغ داغ

| مشاهده متن کامل بحث + 3257 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکه عزیزم  نی نی چند کیلو بود؟ بعدش بخیه ها اذیتت نکرد؟

۳

نه زیاد

ولی خب چند روز اول بدلیل اینکه باید زیاد بشینی و شیر بدی و آغوز چرب مکیدنش واسه نوزاد سخته و..بخیه ها اذیت میکنن..

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
قدم دخترت مبارک و پر خیر و برکت باشه ان شالله🍀 اسم قشنگشو چی گذاشتید؟

نفس بانو😍

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2728

سلام 

به مبارکی و سلامتی

ایشالا عروسش کنی

یادمه قبلا تاپیک زده بودی که دکتر گفته بچه تو سونو یه مشکلی داره؟ الان که بدنیا اومد واقعا اون مشکل بود؟ اصلا اون مشکل چی بود؟؟؟

خواهش 
چه مدت بعد زایمان آوردن ت توی بخش اجازه می دادن کسی بیاد بیمارستان ملاقات

اکثر بیمارستانا اجازه میدن.

من نزدیک یک ساعت توی ریکاوری بودم با نی نی

بعد آوردنم که از آسانسور با ویلچر ببرن توی بخش شوهرمو صدا زدن منو و نی نی رو دید و رفت

فرداش هم ساعت ۲ تا ۴ ملاقات بود که من مرخص شده بودم و به ملاقات نکشید کار

سلام  به مبارکی و سلامتی ایشالا عروسش کنی یادمه قبلا تاپیک زده بودی که دکتر گفته بچه تو سونو ...

نه گلم

هیچ مشکلی نداشت ماشالله

یه دلشوره و شک چرت بود.

که همون روزا هم برطرف شد..

نه گلم هیچ مشکلی نداشت ماشالله یه دلشوره و شک چرت بود. که همون روزا هم برطرف شد..

خدارو هزار مرتبه شکر 

یادم میاد اون روزا دنبال سقط بودی 

ببین خدا چه مهربونه قربونش برم

ناهید جون حالا دکتر احتمال چی داده بود مگه؟ تو سونو چه مشکلی دیده بود؟

خواهش 
خدارو هزار مرتبه شکر  یادم میاد اون روزا دنبال سقط بودی  ببین خدا چه مهربونه قربونش برم ...

دکتر نبود بابا

یه مامای احمق

احتمال جمع شدن مایع توی سر

اسم علمی‌شو یادم رفته😶

دکتر نبود بابا یه مامای احمق احتمال جمع شدن مایع توی سر اسم علمی‌شو یادم رفته😶

هیدروپس؟ 

دختر به حرف ماما اومدی تاپیک زدی

باورت میشه من همش تاپیکات رو پیگیری میکردم ببینم اخر که زایمان میکنی چی میشه، با اینکه نمیشناختمت خیلی برات دعا کردم

خداروهزار مرتبه شکر که سالمه

ایشالا عروسش کنی

اسمشو چی گذاشتی ناهید جون؟

خواهش 
هیدروپس؟  دختر به حرف ماما اومدی تاپیک زدی باورت میشه من همش تاپیکات رو پیگیری میکردم ببینم ا ...

ممنونم عزیزم

انشالله که تو هم هر خواسته و آرزویی داری برآورده بشه😘اسمشو نفس گذاشتیم

ولی توی خونه به احتمال زیاد "شوکا صداش کنیم❤😄

ممنونم عزیزم انشالله که تو هم هر خواسته و آرزویی داری برآورده بشه😘اسمشو نفس گذاشتیم ولی توی خونه ...

اسم شوکا رو بیشتر گیلانی ها و مازندرانی ها میزارن؟ شمام مال سمت مایی؟ 

خواهش 
2706