2726
عنوان

خاطره ی زایمانم😍 داغ داغ

| مشاهده متن کامل بحث + 3257 بازدید | 92 پست
آخی قدمش مبارک نگفتی دختر یا پسر؟

دخملی😉❤

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر که زایمان راحت و بی دردسری داشتی.خاطره خوبی برات شد.قدم کوچولوت مبارک😊

من حدودا ۴ ماه پیش زایمان کردم به طرز بسیار وحشتناک😔هرروز کارم گریه شده پریروز خواب زایمانمو دیدم توی خواب همه صحنه ها اومد جلو چشمم سمت چپ صورتم کامل بی حس شد و قفل کرد همسرم به دادم رسید چیزیم نشد.امیدوارم هیچکس مثل من زایمان نکنه😔

2728
اصلا فرقی نمیکنه ..بهترین بیمارستان رفتم اما تشنه ام بود اب ندادن بخورم گفتن بده باگریه والتماس یه ک ...

لابد شرایط خاصی داشتی

چون هم به من دادن هم از دیگران شنیدم خوردن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
خداروشکر که زایمان راحت و بی دردسری داشتی.خاطره خوبی برات شد.قدم کوچولوت مبارک😊 من حدودا ۴ ماه پیش ...

طبیعی بودی؟

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛
دخملی😉❤

😍😍😍مبارکه

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
چه خوب ..اولین بارهمچین چیزی میشنوم

چون مردی تازه میشنوید 

خانوما همه اینارو خودشون میدونن

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
خداروشکر که زایمان راحت و بی دردسری داشتی.خاطره خوبی برات شد.قدم کوچولوت مبارک😊 من حدودا ۴ ماه پیش ...

خاطرشو بنویس بخونیم

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
طبیعی رو تا آخر رفتم بخیه هاشم از دو قسمت خوردم در نهایت سزارین شدم

ای وای این طور زایمان دردداره 

هم طبیعی درد بکشی بعد سز بشی 

خدا نی نیتونو حفظ کنه

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
2706