1428
1389
عنوان

خاطره ی زایمانم😍 داغ داغ

| مشاهده متن کامل بحث + 2408 بازدید | 92 پست
سرزایمان حتی اب نمیدن بخوری چطوری ابمیوه باکیک خوردی

خودم برده بودم...

بقیه کسایی که اونجا بودن هم آورده بودن🤔

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

اونا. نمیدن خودت باید ببری

اصلا فرقی نمیکنه ..بهترین بیمارستان رفتم اما تشنه ام بود اب ندادن بخورم گفتن بده باگریه والتماس یه کم اب دادن ..گفتن بعدزایمانت هرچی بخوای میدیم .شیرخرما باسوپ وپلوماهی اوردن دادن بهم بخدا

1436
آخی قدمش مبارک نگفتی دختر یا پسر؟

دخملی😉❤

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

خداروشکر که زایمان راحت و بی دردسری داشتی.خاطره خوبی برات شد.قدم کوچولوت مبارک😊

من حدودا ۴ ماه پیش زایمان کردم به طرز بسیار وحشتناک😔هرروز کارم گریه شده پریروز خواب زایمانمو دیدم توی خواب همه صحنه ها اومد جلو چشمم سمت چپ صورتم کامل بی حس شد و قفل کرد همسرم به دادم رسید چیزیم نشد.امیدوارم هیچکس مثل من زایمان نکنه😔

لطفا برای سلامتی و فرج امام عصر عج یه صلوات بفرستین🌼
اصلا فرقی نمیکنه ..بهترین بیمارستان رفتم اما تشنه ام بود اب ندادن بخورم گفتن بده باگریه والتماس یه ک ...

لابد شرایط خاصی داشتی

چون هم به من دادن هم از دیگران شنیدم خوردن

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
1432
خداروشکر که زایمان راحت و بی دردسری داشتی.خاطره خوبی برات شد.قدم کوچولوت مبارک😊 من حدودا ۴ ماه پیش ...

طبیعی بودی؟

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زنان حامله میشوند🤰وشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر🤰 ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند🤱 اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله🤰 نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار🤰 لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ🤰 و موجودات درونشان 🤰هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو🤰 .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🤱🤱🤱🤱🤰
1391
چه خوب ..اولین بارهمچین چیزی میشنوم

چون مردی تازه میشنوید 

خانوما همه اینارو خودشون میدونن

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
طبیعی رو تا آخر رفتم بخیه هاشم از دو قسمت خوردم در نهایت سزارین شدم

ای وای این طور زایمان دردداره 

هم طبیعی درد بکشی بعد سز بشی 

خدا نی نیتونو حفظ کنه

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
1331