1464
1459
بدم از خودش وشوهرش میاد نمیدونم چرا شوهرش تو رستگاران نقش مرده بازی میکرد یهو شد مربی بدنسازی و رف ...

اون شوهر قبلیش بود نقش مرده رو داش😄

نزدیکی قریب الوقوع ظهور 👇(در مرورگر کپی کنید)                                               http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

بدم از خودش وشوهرش میاد نمیدونم چرا شوهرش تو رستگاران نقش مرده بازی میکرد یهو شد مربی بدنسازی و رف ...

عزیزم اینی که الان شوهرشه یکی دیگه س😁

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
1436

من همیشه با خودم.میگفتم این چرا عمل نمیکنه قیافش شبیه ایناییه که بزور دماغشونو جمع نگه میدارن مث اونایی که پره های دماغشونو جمع میکنن واسه عکس نفس نگه میدارن 

نمیگم زشته ولی چون بنظرم شبیه ایناست که دماغشو جمع نگه داشته همش حس میکردم نمیتونه نفس بکشه😶

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
فقط دماغ و ژل لب ..کار خاصی نکرده که

اینا مگه کم کاریه😕

حتما باید کلشو از جا عوض میکرد😐

کاش این خصلت شیطانو یادبگیریم و ب دروغ جلوی آدما تعظیم نکنیم....ب دروغ وانمود ب دوست داشتن آدما نکنیم...شیطان هر چی که بود تظاهر به دوست داشتن آدما نکرد....
8

اون شوهر قبليش بود

جدا شد با شوهر جديدش رفت كانادا

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  

من یکی از فیلمای قدیم کتایون ریاحی رو دیدم ماشاالله گلابی بود برا خودش بینیش😕

خیلی عوض شده

کاش این خصلت شیطانو یادبگیریم و ب دروغ جلوی آدما تعظیم نکنیم....ب دروغ وانمود ب دوست داشتن آدما نکنیم...شیطان هر چی که بود تظاهر به دوست داشتن آدما نکرد....
من یکی از فیلمای قدیم کتایون ریاحی رو دیدم ماشاالله گلابی بود برا خودش بینیش😕 خیلی عوض شده

اتقاقا منم الان به شوهرم همینو گفتم😂😂😂

من اگر روزی شود نقاش این دنیا شوم🌸این جهان را عاری از هر غصه و غم میکشم🌸
1418

ینی ما زشت نیسیم فقط بی پولیم

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

یه وامی بگیریم از نو بسازیم...خخخخ

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
1331