1421
1389

...

این روزها نسخه ی فاصله گرفتن را میپیچم ، برای هر کسی که رنجم می دهد ، از آدم هایی که زیاد دروغ می گویند فاصله میگیرم از آدم هایی که حرمتم را نگه نمیدارند فاصله میگیرم ، با حقارت برخی آدمها و دل هایشان نباید جنگید باید نادیده شان گرفت و گذشت ، میبخشمشان نه برای اینکه مستحق بخششند ،  برای اینکه من مستحق آرامشم ،  مگر چقدر مهم است درست شناخته شدن در اذهان موجوداتی که دنیای افکارشان مردابیست گندیده ... !

این روزها نسخه ی فاصله گرفتن را میپیچم ، برای هر کسی که رنجم می دهد ، از آدم هایی که زیاد دروغ می گویند فاصله میگیرم از آدم هایی که حرمتم را نگه نمیدارند فاصله میگیرم ، با حقارت برخی آدمها و دل هایشان نباید جنگید باید نادیده شان گرفت و گذشت ، میبخشمشان نه برای اینکه مستحق بخششند ،  برای اینکه من مستحق آرامشم ،  مگر چقدر مهم است درست شناخته شدن در اذهان موجوداتی که دنیای افکارشان مردابیست گندیده ... !

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436
1444

1390

همه دماغ عمل میکنن از این رو به اون رو میشن😑

حالِ قلبم بی تو تعریفی نداره میشه برگردی😔               نمیدونم بهم کاش بگی چرا با دل من سردی💔              نَم زده چشامو😢تو که میگفتی داری هوامو بیا بِرِس به دادم اگه میشنوی صدامو💔وای از این زمونه حال دلمو هیچکی نمیدونه غم دوریت داره منو ب آتیش میکشونه😔.                                                                        ❤آرزویت را برآورده میکند آن خدایی ک آسمان را برای خنداندن گُلی میگریاند❤
1339