2726
عنوان

این چه وضعشه😂

352 بازدید | 24 پست

من چند روزیه تو نی نی سایت عضو شدم بعد بیشتر تاپیک هایی که بروز میکنم راجب شوهر و مادر شوهر و طلاق و بچه و جاری و....من که جدیدا با دیدن این حرفا ترجیح میدم مجرد بمونم 😂والا این چه وضعشه 

عادت میکنی🙄

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم اوایل بشدت تحت تاثیر قرار گرفتم بعد دیگه عادت کردم...تو اینجور تاپیک ها نرو منم تا اونجا که میتونم نمیرم اکثرشون دروغه

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                        تا دلم،باز دلم،باز دلم،دل بشود...
منم اوایل بشدت تحت تاثیر قرار گرفتم بعد دیگه عادت کردم...تو اینجور تاپیک ها نرو منم تا اونجا که میتو ...

من تا اونجا که سعی میکنم نمیرم ولی همچین با درد مینویسن بیاین کمک حس انسان دوستیم فعال میشه😅

تاپیک کتک خوردن که بیشتره😂

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2706