2726

میگن بچه رو یه ربع اول عمل از تو شکم مادر در میارن،و بعد نیم ساعت دیگه عمل طول می کشه

بچه رو بعدش کجا میبرن؟؟؟

همراهی هام که بیرون از اتاق عملن،بچه رو.میبینن؟؟؟؟

بعد اینکه من برم بخش،میارنش پیش من؟؟

گشنش نمیشه؟؟؟:

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

اول که سزارین میکنند میارنتو ببینیش در حالت بی حسی اکه باشی بعد میبرن همراه ها میبینند یه لحظه بعد اتاق نوزادان بعد که بری تو‌بخش میارنت پیش خودت شیر بدی بهش عزیزم نه هیچی نمیشه همه چی خیلی سریع اتفاق میوفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اول که سزارین میکنند میارنتو ببینیش در حالت بی حسی اکه باشی بعد میبرن همراه ها میبینند یه لحظه بعد ا ...

شوهرم میگه تا تو بیای بیرون بچه ضعف میکنه که خخخخخ

دو.تا مونم بی تجربه

میبرن بخش نوزادان که معاینش کنن؟

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
من عملم كلا يه ربع يا بيس دقيقه طول كشيد 😑

راضی بودی از کار دکترت؟؟

میبرن بخش نوزادان.اگر همراهی ها تو مسیر باشن میتونن ببینن.بعد که بری اتاق میارنش.خواهرم میگفت بچه ش ...

ای جااااانم مگه شیرش به این زودی میومده؟

شوهرم میگه تا تو بیای بیرون بچه ضعف میکنه که خخخخخ دو.تا مونم بی تجربه میبرن بخش نوزادان که معاینش ...

شاید هر بیمارستانی یک مدل باشه . مال من اینطور بود تا اقای دکتر بچه رو دراورد یک ماما اونجا بود اومد سریع نافش رو برید و تمیزش کزد و لباس تنش کرد داد کنار صورت من خیلی لحظه قشنگی بود همسرم به پرسنل ااتاق عمل پول داد از همه اینا فیلم گرفتن با دوربین خودمون ‌. بعد بچه رو بردن به سمت بخش نوزادان همه کارش رو اتاق عمل کرده بودن برای اینکه تا من اماده بشم بیرون اتاق عمل هم  همراه ها دیده بودن بعد من که رفتم تو اتاق سریع اوردنش . گریه ام‌نمیکرد اصلا . من فکرکنم اگه گشنه بشه  گریه کنه کمی شیر خشک بهش میدن تا تو اماده بشی . عزیزم اصلا به این چیزها فکر نکنید خیلی لحظه های قشنگ در انتظارتونه به سلامتی

البته بعدش نیم ساعت نیست عمل من یک ربع تا اومدن نی نی یک ربع یا بیست دقیقع بعدش کلا نیم ساعت یت ۴۰دقیقه خیلی زود همخ چی انجام میشه دکترم مرد بود . دکتر کیوان پژوه بی نظیر بود

شاید هر بیمارستانی یک مدل باشه . مال من اینطور بود تا اقای دکتر بچه رو دراورد یک ماما اونجا بود اومد ...

عزیزم عزیزم

به لحظه ای که میارنش میچسبونن بهم فکر میکنم،اشکم میاد،یع حسیه

2706