2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

استامینوفن بده عزیزم . پسر منم برای اولین بار دو هفته پیش تب کرد بعد واکسن چارماهگی. لباسشو کم کن‌. شیر بهش بده تا ادرار کنه تبش میاد پایین. بعد از ۹ روز ماله واکسن نیس سرماخورده . تب واسه عفونته. فردا ببرش دکتر. امشب حتمن تبش کنترل کن

استامینوفن بده عزیزم . پسر منم برای اولین بار دو هفته پیش تب کرد بعد واکسن چارماهگی. لباسشو کم کن‌. ...

هیچ علامت سرما خوردگی نداره اخه. ابریزش یا عطسه نداره. یه جایی خوندم از تشنگیه. ممکنه تشنه شده باشه؟

2714
فکر نکنم ربطی به واکسن داشته باشه بعد 9 روز علائمش رو چک کن شاید سرما خورده باشه

اخه خیچ علامت سرماخکردگی نداره هیچ علامت درر نداره. ممکنه تشنگی باشه؟امروز شیر خشک ببلاک ای ار دادم اب ندادم جایی خوندم که از تشنگی ممکنه تب کنن

هیچ علامت سرما خوردگی نداره اخه. ابریزش یا عطسه نداره. یه جایی خوندم از تشنگیه. ممکنه تشنه شده باشه؟

مگه بهش آب نمیدی. من قطره آ د یا هر شربتی رو تو ده سی سی اب جوش سرد شده میریزم بهش میدم

مگه بهش آب نمیدی. من قطره آ د یا هر شربتی رو تو ده سی سی اب جوش سرد شده میریزم بهش میدم

میدم همیشه بهش دیروز ندادم. اب دادمش اما نیم درجه دماش یالاس. ممکنه دندونش باشه؟

میدم همیشه بهش دیروز ندادم. اب دادمش اما نیم درجه دماش یالاس. ممکنه دندونش باشه؟

اره ممکنه . ایشالله خوب میشه شیر بهش زیاد بده بزار دمای بدنش بیاد پایین . پسرم چن ساعت تب داشت اومد پایین.