2410
2553
عنوان

تاثیر دعا روی مولکول های آب.

2950 بازدید | 57 پست

دوستان تاحالا درموردش فکر کردین که کلمات چققققدر رو ما تاثیر میتونن بذارن.

اولین بار اقای ماسارو ایموتو اینو کشف کرد .

اومدو کلام های مثل .احمق بیشعور .تو بدرد نخوری رو روی یه لیوان ولیوان بعدی رو جملات مثبت گفت مثل تو عشقمی .تو زیبایی. او بهتریننی .متشکرم 

گفت. وبعد ملکول های اب رو انحماد کرد ویه چیز جالب دید. اون ابای که کلملت منفی بود کدر وبدریخت شدن.

وبرعکس بلور اون یکی زیبا.

عکسشو میذارم الان. چون گوشیم یکم کنده دیر شاید بیاد.بببینید بدن ما بیشترش ابه پس مواظب باشید چی میگید وچی میشنوید.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اره منم شنیده بودم که هرچیزی تو جهان هستی از حیوان و درخت و گیاه تا حتی سنگ هم درک و حس دارن

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2714
یعنی تاثیر داره؟؟ مگه اجسام عشق و نفرت حالیشونه؟؟

اره چون همه ی اتم ها و عناصر و مولکول هایی که توی موجودات و طبیعت و اشیا هست دارای انرژی دنیا و طبیعت اند

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

چه جالب 

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
2706