1373
1389
عنوان

تاثیر دعا روی مولکول های آب.

563 بازدید | 57 پست

دوستان تاحالا درموردش فکر کردین که کلمات چققققدر رو ما تاثیر میتونن بذارن.

اولین بار اقای ماسارو ایموتو اینو کشف کرد .

اومدو کلام های مثل .احمق بیشعور .تو بدرد نخوری رو روی یه لیوان ولیوان بعدی رو جملات مثبت گفت مثل تو عشقمی .تو زیبایی. او بهتریننی .متشکرم 

گفت. وبعد ملکول های اب رو انحماد کرد ویه چیز جالب دید. اون ابای که کلملت منفی بود کدر وبدریخت شدن.

وبرعکس بلور اون یکی زیبا.

عکسشو میذارم الان. چون گوشیم یکم کنده دیر شاید بیاد.بببینید بدن ما بیشترش ابه پس مواظب باشید چی میگید وچی میشنوید.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1387

اره منم شنیده بودم که هرچیزی تو جهان هستی از حیوان و درخت و گیاه تا حتی سنگ هم درک و حس دارن

بیزارم از ان خدایی که به طاعت من از من خشنود و به معصیت من از من خشم گیرد ! پس او خود در بند من است, تا من چه کنم!  ( عطار نیشابوری )
یعنی تاثیر داره؟؟ مگه اجسام عشق و نفرت حالیشونه؟؟

اره چون همه ی اتم ها و عناصر و مولکول هایی که توی موجودات و طبیعت و اشیا هست دارای انرژی دنیا و طبیعت اند

بیزارم از ان خدایی که به طاعت من از من خشنود و به معصیت من از من خشم گیرد ! پس او خود در بند من است, تا من چه کنم!  ( عطار نیشابوری )
1376
1378

ذوستان چرا عکسا نمیاددد.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

منم لایک کنید عکسو گذاشت

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم قلب من ♥️نی نیم وجود من 🤰🏻مامانم دنیای من🌍 بابام تاج سرم🙆‍♀️ آبجیم همدمم.👩‍❤️‍💋‍👩داداشام تکیه گاهم🤗 خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین.👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦
در مورد خودمون هم تاثیر داره؟؟ مثلا به خودمون حرفای خوب بزنیم؟

البته خیلی هم زیاد قدرت تلقین هم میگن همینه

1339