1373
1341

میدونم بهم ربطی ندارن اما برای کاری که همسرم میخواد شروع کنه ی شهر کوچولو صاحب کارش گفته حالا شمال نکا خوبه یا کویر اونم شهر زارچ در یزد؟؟؟ خواهشا بیاین راهنمایی کنید و بدی خوبی شو بگین.پیشاپبش ممنوووونم

😉😐😊😁

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1379
1376

نکا خیلی کوچیکه و بسیار کم امکانات ولی به نظرم از شهر کوچیکی تو اطراف یزد بهتر باشه موفق باشه ایشلا کارش بگیره و درامد خوبی داشته باشید

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم

زارچ

میخواهم تا دوردست ها سفر کنم..میخواهم به شادمانی روحم دست یابم و حد و حدودهای که میشناسم دگرگون سازم و احساس کنم که ذهن و روحم می‌بالد..میخواهم زندگی کنم وجود داشته باشم..باشم و حقیقت را از درون خودم بشنوم
1226

من یزدیم مامانم شمالی گرگان عزیزم میگن هرجا دیدی زارچی مار به پشت مارو ول کن زارچی را بکش 😂البته این یه شوخیه تا حدی هم حقیقت وای خوب زارچیها مردم معمولی و فرهنگ پایین و بسته مداخله گر تنگ نظر  و معمولا وضع مالی معمولی ولی نکا حداقل فرهنگ بازتر و بهتری دارن 

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
چرا گلم خودت اونجایی

نه من ی هفتس یزدم

میخواهم تا دوردست ها سفر کنم..میخواهم به شادمانی روحم دست یابم و حد و حدودهای که میشناسم دگرگون سازم و احساس کنم که ذهن و روحم می‌بالد..میخواهم زندگی کنم وجود داشته باشم..باشم و حقیقت را از درون خودم بشنوم
من یزدیم مامانم شمالی گرگان عزیزم میگن هرجا دیدی زارچی مار به پشت مارو ول کن زارچی را بکش 😂البته ای ...

واای خدا چه ضرب المثلی 🤣🤣نشنیده بودم..ممنوون  دیگه قانع شدم واقعاااا اصلا فکرشو نمیکردمااا

😉😐😊😁
1364