2726
عنوان

چرا کار خوب پیدا نمیشه

135 بازدید | 9 پست

لیسانس حسابداری دارم، کار خوب پیدا نمیکنم،یا محیطش ،یا مدیریتش،یا حقوقش

چرا آخه 

میشه راهنمایی کنید از کجا شروع کنم،شرکت های حسابداری که باید یه مبلغی بریزی و آموزش ببینی نتیجه داره

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

آزمون استخدامی بانک شرکت کن. برو شرکت های خصوصی ازشون کارهاشون رو بگیر توی خونه انجام بده.بتونی حسابدار شخصی و مورد اعتماد شرکت ها بشی عالیه. نیازی به حضور دائم توی شرکت هم نداری

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ليسانس حسابداري ام و بيكار يه مدت به شركت ميرفتم انقدر كارفرماش بيشعور بود كه نگووو از هرچي كار ...

آزمون استخدامی ها نتیجه داره

من یه بار شرکت کردم نمره نیاوردم متقاضی زیاد و فقط 2نفر میخواست

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
2728
آزمون استخدامی بانک شرکت کن. برو شرکت های خصوصی ازشون کارهاشون رو بگیر توی خونه انجام بده.بتونی حساب ...

چطوری ،اعتماد نمیکنن،و اینکه میخوان حتما حضور داشته باشی،همونم نیست

27 کرج

من تو سایتم یه مطلب کاربردی نوشتم درباره اینکه چطوری برای اولین بار کار پیدا کنیم اگه دوست داشتی ...

ممنون دوست عزیز