1373
1363
عنوان

چرا کار خوب پیدا نمیشه

80 بازدید | 9 پست

لیسانس حسابداری دارم، کار خوب پیدا نمیکنم،یا محیطش ،یا مدیریتش،یا حقوقش

چرا آخه 

میشه راهنمایی کنید از کجا شروع کنم،شرکت های حسابداری که باید یه مبلغی بریزی و آموزش ببینی نتیجه داره

لطفا برای مشکلم یک صلوات بفرستید

منم ليسانس حسابداري ام و بيكار

يه مدت به شركت ميرفتم انقدر كارفرماش بيشعور بود كه نگووو از هرچي كاره زده شدم

فعلا تو خونم دارم بكوب ميخونم براي اين آزمون استخداميا

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️

آزمون استخدامی بانک شرکت کن. برو شرکت های خصوصی ازشون کارهاشون رو بگیر توی خونه انجام بده.بتونی حسابدار شخصی و مورد اعتماد شرکت ها بشی عالیه. نیازی به حضور دائم توی شرکت هم نداری

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای تمام مریض ها مخصوصا سرطانی ها یک صلوات میفرستین؟ از جمله مادرم.🙏🙏🙏
منم ليسانس حسابداري ام و بيكار يه مدت به شركت ميرفتم انقدر كارفرماش بيشعور بود كه نگووو از هرچي كار ...

آزمون استخدامی ها نتیجه داره

من یه بار شرکت کردم نمره نیاوردم متقاضی زیاد و فقط 2نفر میخواست

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

آزمون استخدامی بانک شرکت کن. برو شرکت های خصوصی ازشون کارهاشون رو بگیر توی خونه انجام بده.بتونی حساب ...

چطوری ،اعتماد نمیکنن،و اینکه میخوان حتما حضور داشته باشی،همونم نیست

1379
آزمون استخدامی ها نتیجه داره من یه بار شرکت کردم نمره نیاوردم متقاضی زیاد و فقط 2نفر میخواست

اره عزيزم

چندسالته ؟ كدوم شهري؟

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️
27 کرج

بشين بخون براي اين ازمونا

سِنت خوبه كه

الان ديوان محاسبات ازمون گذاشته

1376