2733
2739

پسر من کم کاری تیروئید داره از همون نوزادی داره قرص میخوره الان ۲۱ ماهشه الحمدلله سالم سالمه خیلی هم باهوشه

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پسر من داشت 

انقدر نذر و نیاز دعا کردم رفع شد 

بهترین روزای زندگیم عین شب سیاه شده بود

تیروئید کوچولوتون چنده؟

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
پسر من داشت  انقدر نذر و نیاز دعا کردم رفع شد  بهترین روزای زندگیم عین شب سیاه شده بو ...

برادر زاده تیروئید داره گفتن تو مرزه نه زیاد نه کم دقیق نمیدونن داداشم زنگ زد خیلی ناراحت بود شنبه وقت فوق تخصص گرفتن ببرن بینم چی میشه دعا کنید 

برادر زاده تیروئید داره گفتن تو مرزه نه زیاد نه کم دقیق نمیدونن داداشم زنگ زد خیلی ناراحت بود شنبه و ...

وایی خیلی سخته خیلی😢😢😢😢😢

ان‌شاءالله که اشتباه کرده باشن 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738
ممنونم گلم ایشالله اشتباه باشه داداشم خیلی غصه داره بنده خدا

کاملا درکشون میکنم یک ماه کامل روز روشن برام عین شب تاریک بود 

باور کن هیچ لذتی از دنیا اومدن پسرم نبردم همسرم هم به غصه‌ی هم من هم پسرمون غصه میخورد😢😢😢😢

تروخدا خانم ماله منو هم بگو اینجا .تاپیکت خیلی شلوغ بود اینجا گذاشتم 

قهر که میکنی مراقب فاصله ها باشید ..                        بعضی ها همین حوالی                                    منتظره جایه خالی برای نشستن میگردن

ماله منو هم بیا اینجا بگو تروخدا به شوهرم شک دارم احساس میکنم شوهرم بهم خیانت میکنه ..بچه دومم کی میاد و جنسیتش چیه

قهر که میکنی مراقب فاصله ها باشید ..                        بعضی ها همین حوالی                                    منتظره جایه خالی برای نشستن میگردن

تروخدا یدقیقه بیا اینجا ببین دیگه

یدقیقه میومدی میگفتی دیگه ماله  اونهمه ادمو گفتی