2726
عنوان

خانومای بارداربهداشت برم یانه؟

87 بازدید | 9 پست

امروزبهم زنگ زدن وگفتن نرم پروندمومیبندن من خودم دکتردارم ولی بعضیامیگن همه واکسنارو بهداشت برای نی نی میزنه وخوبه 😊😊یعنی اگه بهداشت نرم خودم بایدبدونم که کی وقت واکسن نی نیمه؟مثلاخونی که ازپای نوزادروزچهارم پنجم میگیرن روخودم بایدببرم پزشک اطفال یاپیش دکترخودم؟من چیکارکنم؟

مامان دوتافرشته کوچولوی ناز💙💝

عزیزم هیچ جایی بجز بهداشت واکسینه بچه رو انجام نمیده

همه خانوما هم میرن پیش پزشک هم بهداشت

اگه نری راست میگن پرونده رو میبندن 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم منظور از دکتر خودت دکتر زنانه؟ که اصلا بعد از تولد بچه بجز یکی دوبار ویزیت خودت کاری ازش راجب نی نی برنمیاد.

و اما پزشک کودکان نهایتا قد و وزن یا موقع خدایی نکرده بیماری نوزاد یا کودک میتونه ویزیت کنه و سایر مراقبتا رو از جمله واکسیناسیون حتما باید تحت نظر مرکز بهداشت باشی.

رفتنش كه ضرر نداره من مي رفتم ضربان قلب و چك ميكنه و مولتي ويتامين ميده كه البته چون من دكترم مولتي ويتامين خارجي واسم نوشته بود من گذاشتم تو شيردهي مصرف كردم 

اما براي نوزاد بيمارستان برگه ميده و بايد تشكيل پرونده بدن