1373
1363
عنوان

بیاییدددد بگید ب من میخوره چندسالم باشه😉عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3930 بازدید | 277 پست
مرسی عزیزم.فداتشم‌.حالا شبیه افغا هستم یانه؟

ن اصلااا هیچ شباهتی نداری

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد عقشم😍 و عروسیم انشالله😍 اخه ۵ ساله تو عقدم میشه با دل مهربونت برام صلوات بفرستی تا منم خانوم خونه خودم بشم🙏😍 فرستادی بهم بگو گلم اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🌹
چقد میزاری روپوستت؟؟

ی ربع ۲۰ دیقه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد عقشم😍 و عروسیم انشالله😍 اخه ۵ ساله تو عقدم میشه با دل مهربونت برام صلوات بفرستی تا منم خانوم خونه خودم بشم🙏😍 فرستادی بهم بگو گلم اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🌹

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350
هیچی صب تا شب ماسک رو صورتمه.. اونروز ماسک سدر گزاشتم داداشم رفته بود بیرون اومد داخل منو دید رنگش پ ...

منم اونروز خیار گذاشته بودم 

دخترم امد گفت سلام مامانی

ولی خشک شد بچمممممم

1376
صلوات فرستادم برای امضات

مرسی عزیزم منم برا شما فرستادم❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1288

شروع کنید من اومدم 😁

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}