2726
عنوان

کیامشل منو داشتن

81 بازدید | 12 پست

حین رابطه باهمسرم. همسرم ارضاشدمقداری منی اومد کامل نبود بلاکه شد..بعد از چند دقه دیگه رابطه داشتیم بازدیگه کامل ارضا شد اکا داخل واژن ریخته نشد.اماترسیدم که اسپرم ازقبل بوده باشه 13ساعت بعد 4ال دی بعد12ساعت بعد دیگه4دیگه خوردم حدود دوهفته گذشته ام هنوز پریود نشدم پریودقبلم 26بوده  ..احتمال بارداری وجود داره یه صبر کنم تادوره پریودم برسه؟

عزیزم الان چند روز تأخیر داری؟ 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه چون اینطوری اورژانسی قرص خودی پزیودی رو به هم میزنه ....قاطی میشه ...صبر کن ....مگه اگر باردار با ...

باید تادوره ام صبر کنم ..یا اگه قرصه خوردم زود باید پریود بشم؟

خب LD خوردی دیگه... البته صد در صد نیست ولی خب احتمال رو میاره پایین.قرص اورژانسی بهتر بود 

البته ممکنه بخاطر خوردن چند تا ldپریودت بهم بریزه و تأخیر داشته باشی. الان نمیشه چیزی گفت باید تا موعد پریودت صبر کنی

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
خب LD خوردی دیگه... البته صد در صد نیست ولی خب احتمال رو میاره پایین.قرص اورژانسی بهتر بود  ال ...

ال دی رو به صورت اورژانس خوردم چون داروخونه در دست رس نداشتم تو نت نوشته بود اینجوخوردن ال دی اورژانسیه

ال دی رو به صورت اورژانس خوردم چون داروخونه در دست رس نداشتم تو نت نوشته بود اینجوخوردن ال دی اورژان ...

بله میدونم. ولی پریودتو میریزه به هم. ایشالا که هر چی میخوای برات پیش بیاد

باید تادوره ام صبر کنم ..یا اگه قرصه خوردم زود باید پریود بشم؟

نه ممکنه نشی تا زمان پریوذیت ...قرص دیوونه است هر بار یه واکنشی نشون میده اصلا قابل پیش بینی نیست ...

من یه بار خوردم پنج روز بعد پری شدم یه با اصلا نشدم یه بار دو ماه مدام خون ریزی داشتم