2726
عنوان

دوستان علائم بواسیر چیه ؟؟

3503 بازدید | 11 پست

گلاب ب روتون ، یه برامدگی کوچیک کنار مقعدم مدتیه هست ک همرنگه پوسته و باعث خارش مقعدم شده .‌باردارم و چند ماهی هست شیاف سیکلوژست میزنم .نمیدونم از اونه یا بواسیره . دکترم نمیتونم برم ک معاینه کنه چون باید روشکمم بخوابم ک‌نمیشه .‌صبر کنم تا زایمانم چیزی میشه ؟؟

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همورویید نیست؟

بواسیر و هموروئید یکی نیستن مگه ؟

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
2728
فیشر یا شقاقه منم دارم

باید چکار کرد؟

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
فیشر یا شقاقه منم دارم

چیکار کردی باهاش ؟ واسه شما هم برامدگی همرنگ پوستت داری ؟ درمانش کردی ؟

یه مدت خوب شده بود اما الان عود کرده میخوام برم لیزر

یبوست رفع کن تا بعد بلرداری درمان بشی به دکترتم بگو که کمکت کنخ

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤
چیکار کردی باهاش ؟ واسه شما هم برامدگی همرنگ پوستت داری ؟ درمانش کردی ؟

لعنتی ازش بدم میاد یه مدت شردع کرده به خوتریزی 

چیزای ملین خیلی بخور

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤